Skocz do zawartości

Ile już ich było.. Oficialne odejście 😭


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Może zacznę od początku. Moja droga na tej sieci była bardzo długa. Na niej się rozwinąłem jako admin, redaktor, troszeczkę starasm się robić jakieś grafiki. Ale wkońcu kiedyś nadchodzi taki czas..

 

Trzeba się pożegnać. Moja aktywność spadła baaaaaaardzoo. Mam dużo do nauki. Nie ciągnie mnie tak do cs'a. Znudził mi się i gram w inne gry. Nie mam już czasu na wpadanie chociaż kilka razy w miesiącu na serwery... Mam treningi boksu, tańce. Trochę dużo zajmuję mi to czasu w tygodniu ale jakoś daję się radę.

@Malina-Dziękuję za danie szansy jako Admin Awp na początku mojego przyjścia na tą sieć. Admin GO Mod. Admin DD2. Starałem się o Admina PB lecz nie wychodziło. Starałem się o redaktora ale rzeczywiście.. Tak jak z opiekunem, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Ktoś z Was widział opiekuna/redaktora mającego 12 lat? Dziękuję Ci bardzo, że dawałaś mi tyle szans, choć nie zasłużyłem.. Jesteś naprawdę spoko osobą i obyś się nie zmieniała 😉

@Tysiek-Dzięki za admina na CS GO Mirage. Niestety źle go wykorzystałem... Admin Cod Moda z Radkiem (bodajże?) też dziękuję Ci bardzo. Spoko z Ciebie mordeczka, obyś więcej nie opuszczał tej sieci, bo dużo tutaj robisz i jesteś tu potrzebny 😄

@Smilee za wingmanyy 😄

 

Administracja i wszyscy użytkownicy. Nawet Ci zbanowani, bo oni też często mi pomagali-Dziękuję. Zostawajcie na tej sieci, bo naprawdę warto. Ja się tu nauczyłem wielu rzeczy-głównie bycia adminem czy też redaktorem (redaktorem nie byłem ale moja pisownia bardzo się rozwinęła i byłem na innej sieci a nie tu) ;(.

 

Dla sieci życzę by była lepszą niż jest teraz (bo teraz jest najlepszą) ;D

By było więcej serwerów. Ale oczywiście trzeba najpierw zarobić a to nie takie łatwe :pp.

Dziękuję dla całej sieci. Oficialne odejście, ile już ich było? Jak ktoś przeczytał całe to fajnie 🙂

 

Są też ludzie którzy nie będą za mną tęsknić bo wielu przypałach.. Ale im też dziękuję.

 

Kto wie może jeszcze wrócę czego nie obiecuję, bo mało gram w csa i mam ważniejsze sprawy trochę...

Pozdrawiam~D0cto4 aKa zUoO, LiaMa (czy coś xd), `maYster, ma niby. I uj wie ile jeszcze było tych nicków..

 

Gdybyście mnie jeszcze potrzebowali do czegoś to @Malina masz kontakt. Zresztą nie tylko ty 😄

  • Smutny 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie nie mogłem skojarzyć twojego nicku wcześniejszego 😮 i dopiero teraz zajarzyłem, kimś jest panie 😞 

3maj się 😞 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Typer

Trzymaj się 

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Wiem, że i tak wrócisz 😄

a te wingmany.. i tak jesteś pipa 🤣

Do zobaczenia małolat! 👋

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wrócisz, wrócisz, więc się nie żegnam ale życzę powodzenia. 🙂

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.