Skocz do zawartości

Podanie na Opiekuna{SzToch}


SzToch

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Miłosz.

Wiek: 17 lat.

Nick: SzToch

Link do banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:460469199

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Ponieważ na tym modzie brakuje opiekuna. Prowadziłem kiedyś swój własny serwer (właściciel tego serwera wie że go miałem). Mam spore doświadczenie w tym i dużo czasu.

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: "CSGO MOD"

Dlaczego akurat ten serwer?: Ponieważ lubię takie mody. Znam właściciela. Panuje tam świetna atmosfera. Można pobawić się skinami 🙂

Czy byłeś kiedyś opiekunem?: Tak, dużo razy. Prowadziłem również swój serwer.

Znajomość amxx i panelu (0-10): 9/10.

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Tak.

Coś o sobie: Nazywam się Miłosz i mam 17 lat. Mój nick wymyśliłem podczas imprezy 😄 zamiast sztok powiedziałem sztoch. Interesuje się Webmasterką,grafiką,gra,motoryzacją. Prowadziłem 2 projekty sieci counter-strike. Lubię pograć na serwerach cs-maliver 🙂

----->YEBAĆ PŁOKUŁATUŁE I PŁAWO<-----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trochę za wcześnie. Niech da się poznać innym użytkownika i wtedy złoży podanie 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na nie. W ogóle go nie znam tak jak i większość graczy na forum.

Na serwerze ile grasz? 5 dni?

Jak vequu napisał, jest za wcześnie jak na opiekuna.

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pumeks twojego kota napisał:

5.thumb.jpg.98e7094150aa773c59ddafe95914c3fb.jpg

4.thumb.jpg.5908361e254c2e5d75d534d2d94f14fa.jpg

3.thumb.jpg.757a446d5cccf8525f666061649a64c0.jpg

2.thumb.jpg.fe81ad04024260b9019dad562a08c410.jpg

1.thumb.jpg.3b0f8b82c247b2922db1b877338bc5de.jpg

Lamisz i obrażasz jak dostajesz po dupie, nie potrafisz wstawić demka. Jak to powiedział kiedyś pan Pazura.. kaczka to max co może z ciebie być.

Na nie.

 

Twój post nic nie wnosi do tematu. Po pierwsze nie widzę tu żadnej obrazy. Po drugie to, że ktoś słabo gra nie oznacza, że nie może być opiekunem lub adminem. Po trzecie sądzę, że nie, nie potrafi tylko nie chce wstawić demka, na screenach nie widzę żadnego tematu nagrania demka. A oceniać czy ktoś ma wh każdy może. Możesz dostawać co dzień screeny bo np dobrze grasz a kto wie, że akurat w ten jeden dzień się nie odpalisz. A obowiązki opiekuna są trochę inne niż admina. 

 

 

A co do kolegi @ARTRhax jak na razie zamykam temat, daj się poznać na forum, posiedź trochę z nami i pokaż co potrafisz. 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • BrX zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.