Skocz do zawartości

propozycja


Say My NameS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Najlepiej niech się odezwą osoby, które rzeczywiście korzystają z tego podsadzania, bo szczerze jakoś ja tego nie widuje na serwerze. 🤔

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Typer

Ja to natural, może być ale nie musi.

Przenikanie na resp moim zdaniem jest git i by wystarczyło, mapa jest dużo i szeroka więc jak sie można blokować 😄 Schudnij grubasie 😂

  • Haha 1

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zostaje jak jest, ponieważ podsadzanie się jest ważnym elementem gry, jeżeli ktoś gra strategicznie.

Więc dla mnie ta propozycja jest ograniczeniem w pewnym stopniu.

Fajnie jak ktoś może Ciebie podsadzić szybko na bs'A z ninji przy ct, bądź na gale, do szybkiego zraszowania gali, właśnie o to chodzi w grze zespołowej. Wszystko ma swoje wady i zalety, ale jak na klasyczny dd2 powinno zostać jak jest.

 

@Malina ale co mamy napisać, że robią. Kto robi ten robi, ja to wykorzystuje osobiście, inni też nieraz proszą żeby ich gdzieś podsadzić.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciężko mi się wypowiedzieć, sam często wykorzystuje skrót na gale lub na skrzynie na reklamie, natomiast ogólnie to mało osób tak robi, przez to są czasami zdziwieni, więc ja także jestem neutral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Ja bym nic nie zmieniał jest git jak jest co z tego że można po chwili ku***cy dostać ale jest git 😎

  • Haha 2

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel

Zachęcam nadal graczy do dyskusji bo chwilowo nie wiem jednoznacznie co uczynić. :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno zostać tak jak jest. Niekiedy sam się gdzieś podsadzam. 

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.