Skocz do zawartości

SzToch na Opiekuna CSS


SzToch

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Miłosz.

Wiek: 17 lat.

Nick: SzToch

Link do banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:460469199

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Na serwerze brakuje opiekuna który by pomagał administracji w prowadzeniu go. Mam dużo czasu na zajmowanie się serwerem. Mam dużo planów co do serwera 🙂 . Praktycznie od początku powstania serwera grałem na nim.

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: Cs Go Mod.

Dlaczego akurat ten serwer?: Ponieważ lubię takie mody. Byłem wiele razy adminem takich serwerów a raz miałem przyjemność prowadzenia własnego serwera. Dużo na nim przebywam czasu.

Czy byłeś kiedyś opiekunem?: Tak, wiele razy. Prowadziłem również swoje własne projekty serwerów Counter Strike GO/1.6

Znajomość amxx i panelu (0-10): 9/10.

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Tak.

Coś o sobie: Nazywam się Miłosz i przeżyłem 17 wiosen. Jestem stałym graczem  Counter-Strike. Lubię projektować serwery lub fora oparte na grach albo zwykłe. Interesuje się Webmasterką,grami,Motorami(ścigaczami),Sportem. Gram na modach Zombi mod,Deathrun,Only DD2,Cs go mod,Surf.

 

EDIT DO POSTU DWA:

Cytat

 

Zgłoś się najpierw na admina, zobaczymy jak Ci będzie szło i wtedy pisz podanie na opiekuna. Dobrze, że nie ma rekrutacji na właściciela, bo pewnie byś pisał.

Takie moje skromne zdanie.

 

Adminowałem ten serwer jak jeszcze go tu nie było. Rekrutacja na właściciela 🙂 myślisz że mi chodzi o range samą ? Mi chodzi że serwer dobrze stał, był rozwinięty, żeby był rozbudowany.

----->YEBAĆ PŁOKUŁATUŁE I PŁAWO<-----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Zgłoś się najpierw na admina, zobaczymy jak Ci będzie szło i wtedy pisz podanie na opiekuna. Dobrze, że nie ma rekrutacji na właściciela, bo pewnie byś pisał. I wytłumacz mi jaki opiekun CSS ?

Takie moje skromne zdanie.

bvMDciL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie:

No dobra, zna brx ale sam się skarży na lagi i widać to poprzez klatki, więc opiekun, który łamie punkty serwera (ping Max 90, a ty masz prawie zawsze 100+, i utrudnianie gry graczom) to chyba trochę nie fajnie.

Pierw idź na admina, a nie od razu na opiekuna.

Wysokie amx masz ale średnio wierzę w to no ale tu jestem na -/+.

 

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Typer

Ode mnie nie, za krótko tu jesteś 🙂

Daj sie poznać

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i był adminem jak jeszcze serwera nie było na sieci, ale nie był nim odkąd serwer jest u nas, więc nie wiemy jak się spisywał. Najpierw niech się pokaże na adminie, a dopiero potem jako opiekun

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • BrX zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.