Skocz do zawartości

skarga


GrenKJU

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela:GrenKJU
Nick oskarżonego: koles z aimbot
Powód skargi:Popisywanie się rangą przed serwerem  
Dowody (Screeny/Demko z HLTV): nie posiadam
Proponowana kara:Zwrócenie uwagi na tego typu teksty ...
Wyjaśnienia:wkurzyłem się napisałem wiązankę typu coś z botami nie ukrywam przekleństwa były.Admin napisał
||*SPEC* koles z aimbotem :  grenkju o bana sie prosisz?|| takie pisanie mnie z równowagi wytrąca bo to jest
moim zdaniem popisywanie się rangą i jeszcze te pytanie... jak ma mnie ukarać to niech karze.Tylko po co pisać wgl takie coś
więc odpisałem mu ||GrenKJU :  dobra nie strasz bo sie zesrasz|| i dał bana 1h ban moim zdanie długi jak na takie typu pisanie ...

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


*DEAD* GrenKJU :  no kurwa glupia jebnie banie z dupy
*DEAD* GrenKJU :  jebane boty ,x

 


[VIP] *SPEC* koles z aimbotem :  grenkju o bana sie prosisz?
GrenKJU :  dobra nie strasz bo sie zesrasz

 

 

Gdzie Ty tutaj popisówkę widzisz? Zacząłeś obrażać, to zwyczajnie zapytałem czy to co robisz to proszenie się o zbanowanie. 

Skargi zupełnie nie rozumiem, a ty zamiast przeprosić i napisać, że się zdenerwowałeś to napisałeś ''nie strasz bo sie zesrasz'', skoro w taki sposób podchodzisz, to ja nie mam zamiaru Ciebie nawet ostrzegać następnym razem. 

 

i jeżeli dla Ciebie 1h to za dużo za słowa ''kurwa głupia; jebane boty", to na ile powinieneś dostać? na minutę? :DD facepalm

 

Z pozdrowieniami, hanka

 

 

  • Lubię to! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zauważyłam, że ostatnimi czasy na serwerze wchodzi chamstwo, czego strasznie nie lubię. Nie rozumiem również podejścia, gdy komuś naubliżasz i jeszcze masz pretensję, że admin jedynie zadał Ci pytanie, a równie dobrze mogłeś wylecieć na banie. ;)

Skarga nieuzasadniona, jedynie co to bym dała bana na 30 minut a nie na godzinę od razu @hanq6.

 

Miłego dnia. :D 

 

4X11314X.png.328ae591383d10c01fa11f729a4

  • Smutny 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.