Skocz do zawartości

Odpowiedzi Nescio


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

@Macius

[P] Jakiemu hobby byś się poświęcił, gdyby czas i pieniądze nie miały znaczenia?

[O] Nie wiem czy można nazwać to hobby, aczkolwiek jeżeli czas i pieniądz nie miałby znaczenia, to byłaby to pomoc zwierzakom na większą skale. 

 

@Destruktor

[P] Jak masz na imię?

[O] Daniel.

[P] Masz 2 imię?

[O] Nie.

[P] Masz 3 imię?

[O] Nie.

[P] Ile masz lat?

[O] 23.

[P] Masz zwierzaka?

[O] Mam. 

[P] Jaki numer buta?

[O] Różnie to bywa, ale przeważnie to 44.

[P] Jaki kolor oczu?

[O] Gdybym miał odpowiedzieć na to pytanie wczoraj, to powiedziałbym, że czerwone. : D Aczkolwiek są piwne. 

[P] Jaki kolor włosów?

[O] Brunet.

[P] Ulubiony kolor?

[O] Niebieski, czarny, biały, szary, zielony. 

[P] Jakiej muzyki słuchasz?

[O] Wszelakiej muzyki, która wpadnie mi w ucho. Jednakże najczęściej to jest rap - głównie Polski, ale też i zagraniczny. Mimo tego lubię posłuchać jakichś składanek itp.

[P] Masz wrogów na forum?

[O] Nie mam. Bynajmniej z mojej strony. 

[P] Jak oceniasz swoją grę w csa?

[O] Średnio, nie jestem zbyt dobry w te klocki. Może gdybym poświęcał tej grze trochę więcej czasu, to moje umiejętności by rosły, ale nie to w życiu jest dla mnie najważniejsze. Gram 4 fun : )

[P] Jak oceniasz moją grę w csa?

[O] Miałem okazje nie raz z Tobą pograć i widziałem, ze coś tam strzelasz, więc chyba nie jest tak źle. :D 

[P] Lubisz kebaba?

[O] Nie jadam.

[P] Lubisz pizze?

[O] Tak - własnej roboty.

[P] Lubisz hot-doga?

[O] Nie.

[P] Lubisz burgera?

[O] Tak, aczkolwiek nie jadam.

[P] Z kim masz najlepszy kontakt na forum?

[O] Jest kilka nielicznych osób, z którymi mam lepszy kontakt i dość często mam okazje do rozmów z nimi. Jednakże nie będę tutaj wypisywał poszczególnych nicków, Ci co wiedzą, to wiedzą. 

[P] Co robisz/chcesz robić w życiu?

[O] Realizować swoje cele...

[P] Zarabiasz na siebie?

[O] Tak.

[P] Jak ci się pisało wywiad ze mną? Szczerze.

[O] Bardzo dobrze mi się pisało wywiad z Twoją osobą. Nie miałem żadnych zastrzeżeń, dość sprawnie przebiegło przeprowadzenie jego, więc jak najbardziej na +. Tym bardziej, że mogłem się "przyczepić" pewnych tematów, ponieważ miałeś sporo do przekazania. 

[P] Lubisz mnie?

[O] Nie mam powodu, by Cię nie lubić. : )

[P] Ulubiony serwer na naszej sieci?

[O] DD2.

[P] Ulubiony mod w cs 1.6?

[O] Only DD2.

[P] Ulubiony mod w cs go?

[O] Nie gram w cs:go. 

[P] Masz auto?

[O] Mam.

[P] Ulubiona broń w cs 1.6?

[O] Bodajże nie mam swojej ulubionej, dobrze mi się gra kilkoma broniami. 

[P] Czemu grasz only awp na dd2? xd

[O] Nie gram tylko awp na dd2, aczkolwiek często się to zdarza. 

[P] Byłeś kiedyś top1 na serwerze?

[O] Na owej sieci jeszcze się nie zdarzyło. 

[P] Znasz kogoś z forum w realu?

[O] Niestety nie. 

[P] Ulubiony klub piłkarski?

[O] Zachowam to dla siebie. 

[P] Masz ulubionego zawodnika piłki nożnej?

[O] Mam. 

[P] Ulubione liga w piłce nożnej?

[O] Staram się oglądać różne ligi, nie ograniczam się do jednej. 

[P] Jaki jest twój ulubiony napój gazowany?

[O] Cola zero.

[P] Jaki jest twój ulubiony napój niegazowany?

[O] Woda.

[P] Trenujesz coś?

[O] Of course.

[P] Ile grasz w csa?

[O] Ciężko mi określić kiedy pierwszy raz zacząłem grać, ale na pewno kilka lat z przerwami od cs'a. Zazwyczaj częściej przesiadywałem na forach niż serwerach. 

[P] Lubisz swoją rolę na forum?

[O] W innym przypadku nie składałbym podania na daną funkcje. 

[P] M4 czy AK47?

[O] M4.

[P] AWP czy AK47?

[O] Awp.

[P] M4 czy AWP?

[O] M4.

 

@Malina

[P] Co lubisz najbardziej w Naszym forum?

[O] To, iż mam możliwość pomóc niektórym osobom jeżeli tego oczekują. Również klimat oraz atmosfera panująca na nim.

[P] Masz swój ulubiony słodycz? Jak tak, to co nim jest? :D 

[O] Bardzo rzadko jem, właściwie staram się w ogóle nie jadać słodyczy. Ale jeżeli miałbym wymienić jakieś, to chyba tiramisu bądź toffifee czy też merci, ale te zielone. : ) 

[P] Jakie spodnie lubisz nosić?

[O] Joggery. Zależy też od okazji. 

[P] Jaki masz kolor włosów?

[O] Tak jak wyżej, brunet.

[P] Jaki jest Twój ulubiony kolor?

Tak jak wyżej odpowiadałem. Niebieski, czarny, biały, szary, zielony. 

[P] Siedziałeś już wcześniej na forach?

[O] Tak, przebywałem na kilku z nich.

[P] Myślisz o jeszcze jakiejś randze na forum?

[O] Szczerze powiedziawszy to nie rozmyślałem nad tym, aczkolwiek dopuszczam taką myśl do siebie. 

[P] Z kim z sieci najlepiej Ci się rozmawia oraz kto jest Twoją bratnią duszą?

[O] Tak jak wspomniałem, są pewne osoby, gdzie podczas rozmowy z nimi dobrze spędza mi się czas, ale chyba jeden z lepszych kontaktów jaki mam, to z Tobą Malinka! Czasem mam wrażenie, że masz już mnie nawet dość. :DD

[P] Co ważnego dla Ciebie udało Ci się ostatnio osiągnąć?

[O] Dotychczasowe przestrzeganie postanowienia, które sobie założyłem wraz z rozpoczęciem Nowego Roku.

[P] Czy Twoją ulubioną postacią z Król Lwa jest Sima?  :D 

[O] Sima to raczej nie, ale Simba być może tak. :D 

 

@BrX

[P] Co lubiłeś robić w dzieciństwie?

[O] Biegać za piłką, brać udział w przeróżnych zabawach jakimi między innymi były: chowany, berek na rowerach, podchody, parkour itd. Generalnie, to całe dnie spędzałem praktycznie na dworze. 

[P] Ulubiony aktor? 

[O] Nie wiem czy ulubieni, ale cenię za grę aktorską min. takie postacie jak: Vin Diesel, Jason Statham.

[P] Jak długo planujesz działać w Cs?

[O] Dopóki będę miał chęci i czas na to pozwoli. Nie zamierzam robić niczego na siłę, a dotychczas mam energie i owe chęci, więc staram się działać jak najdłużej i dążę do tego, aby jak najlepiej mi to wychodziło. 

[P] Wymarzone wakacje?

[O] Dla mnie większość miejsc byłaby odpowiednia, byle móc odpocząć i spędzić miło czas. Ale celuje bardziej w ciepłe klimaty bądź egzotyczne, jakieś wyspy być może. Tak zwane "rajskie miejsca". Chętnie bym zobaczył widoki tam się znajdujące. 

[P] Plany na przyszłość?

[O] Dążyć do samorozwoju, realizować swoje priorytety, aby móc zapewnić byt potencjalnie przyszłej rodzinie. 

[P] Jak masz na drugie imię?

[O] Nie posiadam.

[P] Ulubiona marka samochodów?

[O] Jest sporo marek, które mnie ciekawią, aczkolwiek chyba Audi. 

[P] Ulubiona potrawa?

[O] Naleśniki.

[P] Ulubiony film?

[O] Posiadam sporo tytułów, które są na liście moich najczęściej oglądanych i lubianych, więc ciężko odpowiedzieć na to pytanie. 

[P] Co Cie najbardziej męczy?

[O] Ludzka bezmyślność.

[P] Dlaczego Redaktor? 

[O] Z racji tego, iż pełniłem daną funkcję już podczas mojej wcześniejszej przygody na innych sieciach. Gdy się tu zjawiłem, zauważyłem, że brakuje takiej osoby, która by zajęła się działem redakcji, więc powiedziałem sobie czemu by nie spróbować. Poza tym lubię rozwijać swoje wypowiedzi oraz pomagać, a redakcja właśnie daje mi taką możliwość. Dzięki temu chociaż w małym stopniu mogę wesprzeć sieć poprzez rozwój danego działu. 

[P] Jakie miałeś rangi w całej karierze Cs? 

[O] Admin, grafik, redaktor, opiekun redakcji, moderator oraz globalny moderator.

 

@Heheszkina

[P] co Ci się w sieci podoba najbardziej?

[O] Tak jak wyżej już wspomniałem. Z pewnością taką rzeczą jest to, iż mam możliwość pomagania innym jeżeli tego oczekują. Klimat oraz atmosfera panują na sieci.

[P] celujesz w jeszcze jakieś rangi? 

[O] Nie rozmyślałem nad tym, aczkolwiek nie wykluczałbym tego. 

[P] na którym serwerze najczęściej grasz? 

[O] Jest to chyba only dd2.

[P] ile już jesteś w związku ze swoją kobietą? 

[O] Pozwól, że zachowam tą informację dla siebie. : ) 

[P] mieszkasz sam/z rodzicami/z kobietą/z rodzicami i kobieta? 

Aktualnie z rodzicami, ale miałem już możliwość mieszkania samemu i dążę do tego, aby niebawem to się zmieniło. 

[P] masz prawo jazdy? 

[O] Tak.

[P] masz autko? Jak tam to jakie? ^^

[O] Audi.

[P] jakie masz podejście do życia ? 

[O] Długo by pisać. : )

[P] śmieszna historia jaką Ci się ostatnio przydarzyła?

[O] Nie jest to historia, aczkolwiek pewnego dnia napisałem dość specyficznego sms'a, którego później wysłałem nie do tej osoby, do której był adresowany. : ) Dla mnie to nie było raczej zbyt zabawne, ale dla osoby, która go otrzymała zapewne tak.

[P] masz przyjaciela takiego od serca na którego ZAWSZE możesz liczyć? 

[O] No tak. Aczkolwiek wydaje mi się, że w dzisiejszych czasach ciężko o prawdziwą przyjaźń.

[P] nutka jakiej słuchasz w danej chwili? 

W obecnej chwili nie słucham żadnej, ale ostatnia jaką słuchałem to:

https://www.youtube.com/watch?v=ZK08JVM3dwI

[P] co Cię motywuje do działania? 

[O] Głównie to sam potrafię się zmotywować do działania, więc nie potrzebuje do tego niczego szczególnego. Aczkolwiek rzeczy, które poniekąd mogłyby mi pomóc w mobilizacji to takie jak, widoczny progres bądź zauważalne efekty wykonywanej pracy oraz chęć pokonywania swoich barier, jak i sprawdzanie własnych możliwości oraz wytrwałości. Ciekawe wyzwania i poznawanie czegoś nowego, co jest mi obce, więc to są niektóre z elementów, które powodują u mnie chęci do działania. 

[P] chodzisz na siłkę? ^^

[O] Aktualnie nie muszę, ponieważ poniekąd mam ją w domu.

[P] myślałeś albo czy nawet przewinęła Ci się taka myśl, by zrezygnować ze wszystkich rang I po prostu odpocząć ?

[O] Nie myślałem o tym, ponieważ pełnienie funkcji na sieci nie jest dla mnie męczące. Robię to dla przyjemności, gdyby było inaczej, to nawet bym nie zaczynał. : )

[P] co myślisz o mojej osobie? Szczerze do bólu.

[O] Jeżeli mam być szczery, to osobiście Cię nie poznałem i zbyt długo w Twoim towarzystwie nie przebywałem, aby móc cokolwiek więcej napisać o Twojej osobie. Aczkolwiek z przebywania z Tobą na sieci, mogę powiedzieć na dzień dzisiejszy, że ani razu nie odczułem na swojej skórze, żebyś była niemiła w stosunku do mnie. Dobrze mi się z Tobą rozmawia, widać, że lubisz pośmieszkować i taka trochę zadziora mała z Ciebie jest, bo lubisz czasem komuś dogryźć, ale wierze, że nie robisz tego nastawiając się negatywnie do danej sytuacji. :) 

[P] opisz z kilku słowach naszych głównych właścicieli.

[O] Co tu dużo opisywać, jeżeli chciałabyś się dowiedzieć co sądzę na temat Malinki i jej działalności na sieci, to możesz sobie przeczytać moją wypowiedź tutaj -> https://cs-maliver.pl/topic/2456-właściciel-malinaa/

A jeżeli o Tyśka chodzi, to być może niebawem również tam pojawi się klika słów ode mnie, więc będziesz miała okazję poznać moją odpowiedź. 

Ogólnie wykonują oboje kawał dobrej roboty. Co prawda z Agatą miałem więcej okazji do rozmów niż z Tyśkiem, ale uważam, że też jest swój chłopak. Miejmy nadzieje, że będzie możliwość do pogadania jeszcze nie raz.

[P] najlepsza pora roku? 

[O] Chyba lato. 

[P] lepiles bałwana w ta zimę? 

[O] Bałwana nie, ale igloo i owszem. Chociaż nie wiem czy ta budowla mogła w jakimś stopniu przypominać igloo, ale zabawa była przednia. : ) 

[P] lubisz sporty ekstremalne? A może chciałbyś spróbować czegoś z nich? 

[O] Lubię czasem oglądać, a czy chciałbym spróbować? Zapewne kiedyś tak. Chociaż jeżeli Off-road można nazwać sportem ekstremalnym, to już miałem okazję to robić. 

[P] ile czasu dziennie zajmuje Ci ogarnięcie się do pracy? 

[O] To zależy od dnia. Jeżeli mam ochotę trochę dłużej poleniuchować, to potrafię dość szybko się ogarnąć, zwłaszcza jak zostaje mało czasu. Aczkolwiek mój poranek dość często rozpoczynam od krótkiego, ale intensywnego treningu, więc nie robię niczego w pośpiechu i znajduje czas na spokojne ogarnięcie się przed wyjściem. 

[P] ulubione powiedzonko? 

[O] "kurka wódka" - Chyba za często przebywał wśród niektórych osób na forum. :D 

 

@Artysta Absolutny.

[P] W jakim kierunku nauki idziesz?

[O] Prosto przed siebie. :D 

[P] Ile masz wiosen? Bo nie wiem :D 

[O] Tak jak wyżej, 23. 

[P] Dlaczego i jak trafiłeś na maliversów?

[O] Moja historia z trafieniem do Was jest krótka. Pewnego dnia postanowiłem wrócić do cs'a i trochę pograć na jakimś klasyku, więc zacząłem od szukania jakiegoś w tym celu! Gdy nadszedł moment wyboru serwera, miałem dylemat między DD2 maliversów oraz serwerem innej sieci. Bez dłuższego namysłu wszedłem na jeden z nich i spędziłem na nim pewny czas, po czym postanowiłem zajrzeć na forum i jak dotąd zostałem. Dziś wiem, że dobrze wybrałem. : )  

[P] Na jakim serwerze najbardziej lubisz grać u nas?

[O] DD2.

[P] Byłeś kiedyś Top1 top15 jakiegoś serwera?

[O] Top15 jak najbardziej, aczkolwiek top1 na owej sieci jeszcze nie. 

[P] Z kim na forum masz najlepszy kontakt?

[O] Odpowiadałem już na te pytanie. 

[P] Czy lubisz nowy styl forum?

[O] Tak. Akurat do obecnego stylu nie mam zastrzeżeń. Podoba mi się logo oraz zielone dodatki, a tło powoduje, że pisane prace na nim są przejrzyste i estetyczne. 

 

Osobę, którą nominuje do następnego P&O to: @Werciaaa. Powodzenia! 

  • Lubię to! 5
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Halo to była tylko literówka! Hahaha i też jem zielone najczęściej! Plus leci. :) 

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.