Skocz do zawartości

# 510 Pytanie na Dziś


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

5KTGmNH.png

Czy posiadasz swój ulubiony bądź szczęśliwy numer? Jeżeli tak to jaki i dlaczego właśnie ten? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

W moim życiu, od małego prześladuje mnie 28. w dwóch szkołach miałem ten numer w dzienniku, co chwila gdzie nie wyszedłem czy to do sklepu to słyszałem tę liczbę w rozmowie przechodzących ludzi, albo akurat sprawdzając godzinę widziałem XX:28:XX i to się powtarzało, nie miałem dnia spokoju żeby nie usłyszeć tej liczby. I moim ulubionym filmem jest '28' tygodni później XD także, nie wiem czy się bać tej liczby i czy umrę w wieku 28 lat, ale uznam ją za taką jak powiedziałeś.. szczęśliwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ 7 ] dlaczego ta liczba? nie mam zielonego pojęcia ale od dzieciństwa bardzo mi się podobała i czułem jakąś moc w niej wiec stwierdziłem, że to mój szczęśliwy numerek :DD:DD:love:

                                                            th.jpg.21524a70f1892348b154c5a4b6afaed1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.