Skocz do zawartości

Podanko


Kreski

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Filip

Wiek:18

Co Cię skłoniło do napisania podania:Myślę,że przyda się dodatkowa para rąk by odciążyć moda bo jest jak na razie sam.

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz?: Kończę naukę w Liceum.

Czy posiadasz konta na innych forach?:tak do robienia reklam

Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Nie nigdy. 

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana):Miałem już moda wydaje mi się,że nie było tak źle co do mojej pracy a skoro wróciłem to myślę,że warto spróbować swoich sił drugi i ostatni raz ale do końca.

Ile dziennie możesz poświecić czasu na forum:od  2-4H w Weekendy więcej

Edytowane przez Kreski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejny który z księżyca spadł i się za mocno w głowę uderzył, bo głupoty przez to wypisuje. Moderatorów jest trzech i pomocy raczej nie potrzebują. A przynajmniej nie widać, by potrzebowali. Do kosza z tym podaniem

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Who Cares? zablokował(a), odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Właściciel

Za wcześnie na podanie. Złóż je po dłuższym okresie udzielania się i poznania użytkowników. 🙂

 

Podanie Odrzucone.png

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.