Skocz do zawartości

Podanie na OPIEKUNA serwera ONLY MIRAGE!


Yanke$_2115

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Marcel

Wiek:16

Nick:AhRi_<3

Link do banid:https://www.gametracker.com/player/AhRi/51.77.34.138:30015/

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?:Jestem często na serweże i w końcu się zdecydowałem zostać opiekunem dlatego że jest dużo tych odpalonych na serwerze i umiej drygować innymi.

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: Only Mirage ip:51.77.34.138:30015

Dlaczego akurat ten serwer?:Po prostu lubię grać MIRAGE a ten serwer to oferuje.

Czy byłeś kiedyś opiekunem?:Tak i wykonywałem swoją prace co była mi powierzona.

Znajomość amxx i panelu (0-10):10

Wsparcie finansowe (TAK/NIE):Tak

Coś o sobie: Miły,Spokojny, Wykonuje swoją prace, Przyjacielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tutaj nikogo obrazić, ale od kilku dni uświadczacie mnie w przekonaniu, że osoby, które dopiero się zarejestrowały na forum i od razu piszą podanie na opienuna/moderatora/etc, to skończeni ignoranci, analfabeci i debile. Albo mają administrację forum za takich...

 

Na serwerze byłeś całą MINUTĘ. Rekru jest zamknięta, Ty dopiero się zarejestrowałeś, nie masz admina, w znajomość AMX nie wierzę. Poza tym, za samo stwierdzenie, że "umiesz dyrygować innymi", powinieneś dostać kopa w dupę. Gołym okiem widać, że liczysz na władzę na serwerze, by robić co chcesz i nie brać za to odpowiedzialności. Nie tędy droga chłopcze, nie tędy..

 

PS. AMX na poziomie 10 oznacza umiejętność postawienia serwera od postaw. W twoim przypadku wątpię, że znasz amx mod menu na tyle, by się w nim bezproblemowo poruszać...

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, PluszaQ napisał:

Nie chcę tutaj nikogo obrazić, ale od kilku dni uświadczacie mnie w przekonaniu, że osoby, które dopiero się zarejestrowały na forum i od razu piszą podanie na opienuna/moderatora/etc, to skończeni ignoranci, analfabeci i debile. Albo mają administrację forum za takich...

 

Na serwerze byłeś całą MINUTĘ. Rekru jest zamknięta, Ty dopiero się zarejestrowałeś, nie masz admina, w znajomość AMX nie wierzę. Poza tym, za samo stwierdzenie, że "umiesz dyrygować innymi", powinieneś dostać kopa w dupę. Gołym okiem widać, że liczysz na władzę na serwerze, by robić co chcesz i nie brać za to odpowiedzialności. Nie tędy droga chłopcze, nie tędy..

 

PS. AMX na poziomie 10 oznacza umiejętność postawienia serwera od postaw. W twoim przypadku wątpię, że znasz amx mod menu na tyle, by się w nim bezproblemowo poruszać...

Dobra cwelu sklej wary obciągary

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yanke$_2115 napisał:

Dobra cwelu sklej wary obciągary

 

Chamem proszę iść gdzie indziej. Dostałeś zakaz dalszej gry na serwerach CSGO

 

Podanie Odrzucone.png

  • Lubię to! 1
  • Haha 2

bvMDciL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.