Skocz do zawartości

Podanie na opiekuna serwera Only DD2


Pirog

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Marcin

Wiek: 18

Nick: M4RCIN

Link do banid:  http://banid.pl/kto?to=0:0:19781039

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?:  Więc, pierwszy raz jak miałem admina było to około rok temu, po czym przestałem grać w csa, teraz wróciłem i jestem adminem od 2 miesięcy, dobrze znałem pozera byłego opiekuna byłem z nim cały czas w kontakcie i wiem co i jak dlatego też chciałbym godnie zając jego miejsce 😉

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem:  Only DD2

Dlaczego akurat ten serwer?:  Jestem aktualnie adminem na dd2 więc stwierdziłem że warto spróbować i pójść na opiekuna

Czy byłeś kiedyś opiekunem?:  Tak

Znajomość amxx i panelu (0-10):  8

Wsparcie finansowe (TAK/NIE):  Tak

Coś o sobie:  Więc mam 18 lat dokładniej to w czerwcu, Mam na imię Marcin ale to już chyba każdy wie, jestem miły chociaż mam czasami swoje odpały 😛 nikt nie jest idealny , szybko się zaznajamiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo masz admina 2 miesiąc, więc musisz się dobrze sprawować, więc na +.

+Wiek

+Doświadczenie

+Amx i panel

+Wsparcie finansowe 

Moim zdaniem można dac mu szansę.

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Typer

Noo niby doświadczenie, ale a forum mało Cie, na serwerze też Cie mało.

Ale potrzebujemy aktywnego Opiekuna.

Natural

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co o tym myśleć ponieważ w ogóle Cię nie znam. Nigdy na serwerze Cię nie spotkałem, ale to pewnie przez to, że rzadko gram. Twoje GT jest takie troszkę mieszane, a to minus.
Nie słyszałem na Ciebie żadnych skarg więc to jest akurat plus. Znajomość amx'a też troszkę wątpliwa, ale to się okaże jeśli zdarzy się jakiś problem.
Aktywność na forum też powinna być większa, ale to tylko moje zdanie.
Na chwilę obecną jestem na nie lub na miesięczny sprawdzian.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać aktywnością nie grzeszysz. Tak jak kolega wyżej AMX wątpliwe, ale jestem za daniem szansy. Liczę, że się wykażesz. TAK

GG:53968161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A więc:

+ Skoro był już opiekunem, to zapewne jakieś doświadczenie posiada, a przynajmniej powinien.

+ Wsparcie na rzecz serwera.

+ Widywany na serwerze.

+ Nie zauważyłem, aby zachowanie danego gracza było niestosowne wobec pozostałych.

+ Staż na sieci.

- Słaba aktywność na forum biorąc pod uwagę czas pobytu. 

Ubiegając się o stanowisko opiekuna powinieneś w znacznym stopniu udzielać się w dziale danego serwera min. wypowiadać się na temat propozycji/zmian bądź chociażby pod podaniami osób trzecich. Tej aktywności brakuje. 

Mimo wszystko byłbym skłonny dać małe tak na okres próbny, ponieważ pomoc przy serwerze zapewne by się przydała, aczkolwiek z drugiej strony nie jestem pewny czy Twój czas na nim spędzony jest wystarczający do pełnienia danej roli.

Pozostanę neutralny.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Brakuje mi podstaw ubiegania się o Opiekuna.

Począwszy od systematycznego głosowania na serwer, zabierania głosu w tematach związanych z serwerem. 

Od podania minęło parę ładnych dni i nawet od tego czasu, gdy zostały Ci Twoje błędy wypisane przez użytkowników, ta aktywność nie wzrosła.

Potrzebuje Opiekuna komunikatywnego, który będzie również na forum, a tego nie widać nawet na czacie, aby można było Ciebie złapać i zamienić pare luźnych słów.

Dlatego muszę być na nie i odrzucić podanie, popraw to co Ci wypisaliśmy i wtedy złóż ponownie podanie. 🙂

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.