Skocz do zawartości

SS BY AVO :)


Avoo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: [ `KinG ] Avo

Steam id lub IP: STEAM_0:1:455475736

Serwer: Cs 1.6 Only DD2

Data bana: 26.02.2019

Wycinek z konsoli: 
** Wstaw foty na  www.cs-maliver.pl  | player "[ `KinG ] Avo" | admin "bot jak ciul" | (02/26/2019 - 23:33:49) **

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting):  https://www79.zippyshare.com/v/FEui4LRF/file.html

Kolega chyba nie wie co to skrypty na bh itd XDDD

ESSA 

Edytowane przez Avo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ss nie powinny być spakowane w folderze, ale nie ma sprawy, na demku widać wszystko, już za chwilkę edit.

 

http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1902262328-de_dust2.dem.zip

 

00:43 czekasz aż chłop wychyli z celownikiem przy krawędzi. reakcja i strzał w normalnym tempie demka są tak szybkie, że nie realne do wykonania dla człowieka. A pragnę przypomnieć, że masz prawie 40 pingu, co dodatkowo opóźnia Twoją reakcję względem demka.  Akcja spalona

1:13 Gdyby to była akcja na słuch, wylatywałbyś wcelowany bardziej na prawo, ale jak drugi stoi z granatem, to warto oczywiście ubić, mimo, że jak byk słychać odgłosy tylko z prawej strony.

2:02 to jest teleport celownika na leb.

2:40 spoko bardzo normalna akcja

3:25 W ten sposób mało kto zabija. Jeśli już ktoś to robi to może wyjdzie co 4-5 raz. Ty zawsze trafiasz. Kolejny raz nie wierzę w tak szybką reakcję. 

3:41 to samo. Nikt z czystych graczy nie trzyma celownika przy samej krawędzi, każdy przynajmniej o pół metra go oddala, żeby mieć czas na reakcje po wybiegnięciu modelu. Ty oddajesz strzał w momencie wychylenia samej ręki. 

4:30 kolejny trafiony w bramie.... Ja w to nie wierzę. A na drugiego nie czekasz?

5:58 I tutaj sam się sprzedałeś, bo przemodelowałeś chłopa po głowie. Niestety ale myszka stanęła na łbie za ścianą jak wryta. Do tego kolejny raz strzał tak błyskawiczny że dla mnie szok.

6:20 To też jest przemodelowane. Nie masz pojęcia gdzie chłop jest ale już na ścianie celownik trzymasz na modelu. zdradza to myszka, która utrzymuje punkt. Normalnie powinna stać jak wryta, a kierować nią powinien ruch twojego modelu. W tym wypadku trzymasz na modelu już od zielonej skrzynki. 

6:26 To już klasyka. wybiegający gracz podskakuje jeszcze za ścianą (to chyba ja byłem nawet), odruchowo już celownikiem machasz do góry. PHI. Na prawdę bardzo mi przykro że cię ścięło w tym momencie:)

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się grać a nie płaczesz bo dostałeś bańke pare razy XD Zresztą szkoda się kłócić z Tobą , wystarczy luknąć na awatar 😄 Pozdro.

 

Czekam na UB

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

00:43 - Clear. Jak wychylasz z ciemni to wylatujesz na środek ct czy na mniej więcej napixel ? co do strzału nic dziwnego nie widzę 

1:13 - Clear. Normalne wychylenie na longa. Podobnie jw wychylasz sprawdzając po kolei miejsca, a nie lecisz i od razu w piach wcelowany.

2:02 - Lag HLTV lub gracza.

3:25 - Clear. Celownik ma maxymalnie do lewej i można zabić tak jak Avo.

3:41 - Nie wiem co tu źle robi, jeżeli chodzi ci o 3:33 to refleks jest dobry +/- b

4:30 - To samo co w 3:25

5:58 - Zobacz gdzie zginą Bartek, ewidentnie gra na słuch.

6:20 - Tutaj nie wiem jak wytłumaczyć +b

6:26 - Lag HLTV lub Gracza.

Dla mnie czysto, 2 spalone akcje to za mało.

 

  • Lubię to! 2

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sprawdziłem i :

00:43 - akcja czysta

01:13 - tu też czysto

02:02 - tutaj jednym słowem LAG i nic więcej

03:25 - czysto

03:41 - sam nie raz tak trzymam celownik, więc czysta akcja

04:30 - nic tu nie ma, tak za marginesem, nie wiem po co na siłę szukasz akcji, które są czyste? 

05:58 - gra na słuch

06:20 - tutaj dziwna akcja i jedna, która jest spalona

06:26 - tak samo jak w 02:02 Lag 

 

Odnośnie ss'ów. Po co się czepiasz, że ss'y w folderze, to od razu spalony? Nie? Nie? Większość tak robi, że pakuje ss'y do folderu, a potem do rara, także jest wszystko git. Nie pisz na siłę dowodów, które są czyste. Zamykam temat.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Radek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.