Skocz do zawartości

Śmiech Na Sali


Avooooo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: [ ` cGaminG] Avo 

Steam id lub IP: STEAM_0:1:455475736

Serwer: DD2

Data bana: 15.03.2019 

Wycinek z konsoli:[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Po p(R)ostu walcz! 🙂
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-maliver.pl
[AMXBans] Powod: 'reklama'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:455475736'
[AMXBans] Twoje IP: '
[AMXBans] ===============================================
[RoundSound] Podobala Ci sie ostatnia piosenka, a nie pamietasz jej nazwy? Napisz /last

 

Gdzie w moim nicku widzicie reklame ? XDDD to jest smiech na sali . Ja rozumiem jak by bylo napisane www.strona.pl lub  [ cos tam .pl] ale takie cos ? XDD 

Ban bezpodstawny i tyle 🙂 Wczesniej  grałem na nicku [` KinG ] i jakos nikomu to nie przeszkadzało ,ze jest nazwa sieci 🙂 .  cya

 

 

Edytowane przez Avooooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zgłoszenie na U@, ze grasz z nazwą sieci w nicku, sprawdziłem na necie i faktycznie istnieje coś takiego, więc dałem perma.

@Malina Ogarnij! 😄 

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej też grałem pod nickiem w którym miałem nazwe sieci i nikomu to nie przeszkadzało 🙂 .  Jak użytkownik który gra w cs ma wiedzieć , że istnieje taka sieć jak np,cGaming ? Czyli jak napisze tam sobie np. eRower też dostane bana ? Gdyby nie Pan Czarli nie wiedział byś , że taka siec istnieje wiem to na 100% (sprzedał).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Oczywiście, że ban jest podstawny, wystarczy nazwe Waszego "klanu" xD wpisać w wyszukiwarkę i się pokazuje co trzeba. Śmiech na sali to jest mając swoją sieć a grać gdzie indziej. Także rozpatrując sprawę retrospektywicznie, dochodzę do konkluzji iż twoje idiokryzmy na ten temat są wręcz efemeryczne a analiza twojej wypowiedzi rzuca mną o ziemię.

Nie wyobrażam sobie, aby na sieci były osoby, które ją oczerniają i zgrywają mądrych choć wcale racji nie mają.

Ban za mk nadany a na serwerze zostaje.

 

Gracz Ban.png

  • Lubię to! 2
  • Haha 2
  • Ulalala! 1
  • Super! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.