Skocz do zawartości

Felieton na kolejne starzenie się sieci.!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pewnie paru z Was się dziwi, że ja stary dziad się witam jako pierwszy....... Taki jestem, na ulicy nawet umiem żółwia przybić ...... HAHAHAHAHAH Brawo ja!
Ale dobra nie czas chwalić się swoją starością tylko czas na świętowanie.
Jakie to ma być świętowanie takie z pompą jak gość z podkarpacia dokkładnie z okolic Sanoka zrezygnował z bycia premierem w naszej małem społeczności.
Większość z Was chodzi do szkoły .... Tak jak ja.... kiedyś chodziłem ze swoim dinozaurem.
Wszyscy wiemy co to mała ojczyzna... po kolei 

POLSKA , województwo, powiat , gmina , miasto bądź nie miasto(poprawnie politycznie powiedziana wieś , szkoła, osiedle , ulica ITD.)

Teraz czas na nas ludzi grających (pewnie kogoś obrażę) Internet , gry ............ tu  już epiej skończyć i nie pisać kto i w co lubi grać.
Jednakże (też myślę, że to mądre słowo) Skupiamy się na naszej małej ojczyśnie którą jest CS_MALIVER.
Fajnie co nie???
Fajnie jakby tutaj w tym temacie z okazji urodzin sieci tak fantastycznie z delikatną nutką dekadencji podziękował naszej właścicielce sieci . 
Tylko za to, że możemy być wszyscy ciągle dalej. Niczem WOŚP do końca świata i o jeden dzień dłużej.

Pod tym tematem możecie powiedzieć wszystko co myślicie o AGACIE naszej fantastycznej Malince.


Dobra koniec myślenia piszę jako pierwszy coś o Tobie....


MICRO +16

 

Musiałem

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.