Skocz do zawartości

Maliver Kitchen! Nowa odsłona/odnowa/Zapowiedź serii!


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

*z góry przepraszam że ten temat będzie wyglądał jak wygląda ale na telefonie nawet na wersji na komputer nie ma kolorów/wyśrodkowania, itp.*

 

Cześć! Od dzisiaj co tydzień będą pojawiały się nowe odcinki MK~Maliver Kitchen! 

Trochę więcej o serii możecie obczaić tutaj-

 

Lecz ja trochę tą serię podkoloryzuje 😉

W skrócie-wybieram użytkowników losowo! Nikt nie będzie wiedział kto się trafi 🙂

Wybieram ich na:

-Szefa Kuchni (jeden bądź dwóch)

-Szefów Drużyn

-Osoby w drużynach.

Co jeden odcinek ktoś z przegranej drużyny wyleci!

Zasady gry: 

Po wybraniu użytkowników w pierwszym odcinku wypisuje o nich informację wzięte z głowy, tak żeby były! Dzień przed następnym odcinkiem na konfie na forum z użytkownikami daję im temat dania jakie mają przyrządzić. Użytkownicy naradzają się i Szef Drużyny piszę jakie danie o tej tematyce by podali, mają na to godzinę (na narade),  gdy od obu drużyn dostanę dania. Wysyłam je do Szefa Kuchni który wybiera lepsze danie. Drużyna na pv dostaję informację, czy wygrali czy przegrali.

Drużyna przegrana wybiera jedną osobę która odpada. Gramy tak aż zostanie jedna osoba która wygra całą serię!

 

Myślę, że lekko wyjaśniłem o co chodzi. Jakby coś się zmieniło to edytuje temat.

 

Oczekujcie! Pierwszy odcinek już niebawem!

  • WOW! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.