Skocz do zawartości

#62 [Próbny wywiad] z Truskawke?!


Dizzy

Rekomendowane odpowiedzi

cooltext322125806500569.thumb.png.05536d4ea630f087f2c11cbecc5bd74d.png

 

Witam Wszystkich czytelników redakcji cs-maliver.pl Nadszedł dzień w którym został przeprowadzony wywiad z @Truskawke?!. Chłopak młody, bo ma tylko 12 lat, ale ma bardzo ciekawe życie i ambitne plany na przyszłość, jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat Karola to zapraszam do przeczytania wywiadu. 

 

Legenda: 

 

@Truskawke?! - Kolor Biały 

 

karol.thumb.jpg.2b2bd9de5a9506c9e8027e33332dc4b2.jpg  

 

 

@Dizzy Kolor Pomarańczowy

 

ja.thumb.jpg.506103ca019fe9aadc9061a7e3f78162.jpg

 

 

 

 

cooltext322126365145579.thumb.png.c8fe8857cc7e41f0df670885f3d084ad.png

 

Siemka, na początek standardowo. Przedstaw się, powiedz ile masz lat, gdzie mieszkasz i co lubisz robić w wolnym czasie.

 

Siemanko Nazywam się Karol i mam 12 lat. Moje 13 urodziny będę obchodził w Sierpniu. Mieszkam na małej wsi (nie będę podawał nazwy bo jeszcze mnie znajdą i zabiją xD) ale mogę powiedzieć tyle, że w pobliżu Białej Podlaskiej, Miedrzyrzeca Podlaskiego w województwie Lubelskim. W wolnym czasie poświęcam się moim pasją jakimi są Boks Tajski oraz jazda na różnych motorach.

 

Mieszkasz w moich okolicach, powiedz naszym czytelnikom co można zwiedzić i jakie są ciekawe miejsca w tej części polski.

 

Opowiem trochę o Miedrzyrzecu, ponieważ Białą słabo znam. Można tam pójść do Teatru-Kino za Rogiem bądź Kino sława na jakiś teatrzyk swoją drogą chodzę tam od 4 lat na tańce ludowe, ale nie jest to moja pasja i wypisuję się w Czerwcu, tyle, że tylko moim rodzicom i babci się one podobały a mi nie. Międrzyrzec to że tak to powiem "Miasto Żydów" Pan na historii mówił, że to była jedna z większych bądź bardziej popularnych "Stolic Żydowskich' w Polsce jest tu nawet Cmentarz Żydowski gdzie są pochowani żydzi . Poza tym Park Potockich gdzie niedawno został odbudowany Pałac i skwerek z którym historii jest podobno za dużo do opowiadania.

 

Zapraszamy w tamte okolice polski, napisałeś na górze, że interesujesz się boksem i jest to twoja pasja. Powiedz na coś o tym, trenujesz, lubisz adrenalinę?

 

Tak trenuje i bardzo się staram być jak najlepszym Mam dużą determinację do tego sportu. Niedługo gdzieś pod koniec szkoły nasz trener, który swoją drogą jest mistrzem Europy organizuję turniej i daję z siebie 100% żeby tam wystąpić.

 

Powiedz nam czy chciałbyś wiązać przyszłość z tym zawodem. "Bokser" brzmi dumnie nie uważasz?

 

Tak, brzmi spoko! Oczywiście że bym chciał.

 

Powiedz nam jak trafiłeś na cs-maliver.

 

Oj trochę długo. Szukałem sieci po dostaniu bana na poprzedniej, nie będę się o tym rozpisywał bo pisałem to już kilka razy. I tak Wbiłem kiedyś na only awp i pomyślałem że wbije na sieć. Wbiłem. Złożyłem po krótkim czasie podanie na Admina Only AWP. Zostało one przyjęte ale przed tym przykuła moją uwagę jedna rzecz, gdy wbiłem forum zobaczyłem na czacie @Malina  która pisała na czacie z @Pyskata.  Nie mogłem uwierzyć! Ponieważ na sieci na której dostałem bana miała ona rangę Legenda (u nas zasłużony) i myślałem, że już dawno odeszła z cs'a czy coś a tu taka niespodzianka! Ma własne forum! Od razu wiedziałem, że to będzie właśnie ta sieć. Swoją drogą taka ciekawostka @Malina miała na tamtej sieci serwer PB Small czy jakoś tak czyli only dust_long i dust2x2 jeżeli się nie mylę.

 

Ciekawa historia, konto na forum masz od 16 grudnia 2017 roku, poznałeś zapewne wiele osób. Z kim się najlepiej dogadujesz, z kim masz najlepszy kontakt?

 

Ze wszystkimi raczej staram się trzymać dobry kontakt i wgl być towarzyski. Nie ma ulubieńców i tych gorszych

 

Rozumiem i szanuje, czym chciałbyś zajmować na forum? Jaka jest ranga, którą chciałbyś mieć?

 

Obecnie dostałem redaktora o którego już trochę czasu się starałem. W sumie moderator a potem jakieś awanse żeby się czegoś nauczyć zawsze by nie zaszkodziły. Ale moim zdaniem i pewnie zdaniem wielu nie przyjęli by mnie oczywiściee względu na wiem, bo czemu by nie. Taka ciekawostka kolejna miałem raz moderatora na innej sieci i w sumie nie było zbyt trudno może dlatego że to była nowa sieć i jak szybko powstała tak szybko upadła ale no. Opiekun serwera jakiegoś też fajna sprawa. Starałem się być opiekunem na wielu serwerach na naszej sieci i wiele razy próbowałem, no ale jaki główny powód. Oczywiście WIEK. Adminem jestem dobrym moim zdaniem, wszystko robię jak należy jak mam admina. Czemu by nie nauczyć się bycia opiekunem? Chciałbym W końcu dostać i czegoś więcej się nauczyć niż umiem teraz. I jeszcze jedna ciekawostka. Razem z @OxyMen2 miałem na tej sieci serwer Only Awp bodajże? Ale zmieniliśmy chyba na mixa. Czyli coś już umiałem i opiekunem nie byłbym złym.. A zawsze nauczyłbym się czegoś więcej niż umiałem. Ze względu na wiek, wszystkie podania zostały odrzucone.

 

Fakt 12 Lat to nie jest odpowiedni wiek, bo jak by nie patrzeć są to odpowiedzialne rangi, jednak myślę, że ktoś z czasem ci zaufa i dostaniesz ta posadę. Powiedz nam co byś zmienił na forum. Coś usunął, dodał?

 

Moim zdaniem forum jest pięknie poukładane tylko trzeba się w nim odnaleźć, pobyć kilka dni i już wiesz co i jak. I fakt 12 to nie wiem na opiekuna, ale masz rację kiedyś W końcu się uda, jak nie tu to gdzie indziej ale myślę jednak że tutaj hah

a propo zmian Lekkie zmiany wejdą w redakcji a mianowicie ja oraz @Grubik :D dostaliśmy dziś redaktora i już w konfie na forum z @Nescioi grubikiem obgadujemy co i jak, czy mamy nową serię i wgl i trochę tego jest (tych serii) więc oczekujcie ich cierpliwie!

 

Czekamy z niecierpliwością. Powiedz na kto według ciebie zasługuje na pochwałę a kto na naganę.

 

Tak jak pisałem wyżej, nie ma ulubieńców oraz tych gorszych. Każdy kto zrobił cokolwiek dla forum, wysłał chociażby złotówkę, ma ode mnie plus. Na naganę oczywiście Ci co zasłużyli głównie Ci zbanowani albo inne pety.

 

Jak zaczęła się twoja przygoda z CS?

 

W sumie jak większości osób, patrzenie jak brat gra, siedzi na sieciach, jest wlasicicelem sieci/serwerów.. Zacząłem sam grać w cs'ka i gram aż do dziś Kolejna ciekawostka @Malina i mój brat byli na tej samej sieci

 

Rozumiem. Skąd pomysł na nick?

 

Nick truskawke? Grałem nim od dziecka. Jak byłem mały i grałem w cs'a to ciągle zmieniałem nicki a szczerze? Grałem kiedyś na jakimś jb i komuś podjebaeem xD i grałem tak aż to tego roku 2018. Teraz gram pod nickiem Mlody-,-Pszczola

 

Masz jakaś ulubioną mapę, miejscówkę, broń?

 

Nieeee, ja tam każdą lubię tylko trzeba umieć grać hah

 

Rozumiem.. Przejdę do bardziej prywatnych spraw. Wiemy, że masz brata, powiedz jaki masz z nim kontakt?

 

Mam dwóch braci i jedną siostrę, kontakt świetny! W końcu to moje rodzeństwo

 

Jesteś młody, masz Jeszcze dużo czasu. Powiedz nam co byś chciał najbardziej robić w życiu. Kim byś chciał zostać?

 

Oj wiesz co na razie skupiam się na teraźniejszości. Co będzie dalej, zobaczymy! Życie lubi płatać figle, Oraz zaskakiwać.

 

To prawda, dziś może być tak a jutro już inaczej. Jak ci idzie w SQL. Masz dobre oceny?

 

Haha! Musiałeś zacząć ten temat. Czasem są dobre, częściej te złe.
 

Rozumiem tak jak u większości. Masz jakieś motto życiowe? Jeśli tak to jakie?

 

Raczej dążyć do realizacji swoich marzeń. Na przykład teraz do takiego słoiczka śmiesznego zbieram pieniądze na mojego crossa. Rodzice coś dołożą ale sam muszę większość zebrać. Chciałbym zebrać do wakacji ale raczej nie zbiorę.

 

Ambitnie, powodzenia. Masz jakiś ulubiony kolor i ulubioną cyfrę?

 

Nieee xD

 

Chciałbyś odpowiedzieć na kilka pytań szybkiego wyboru?

 

Nie ma problemu

 

Owoce czy warzywa?

 

Owoce nie lubię warzyw. (Tylko niektóre lubię)

 

Snickers  czy Mars?

 

Obydwa haha

 

TV czy PC?

 

PC

 

Insta czy fb?

 

Fb

 

Samochód czy rower?

 

Samochód

 

Pizza czy kebab?

 

To i to

 

 

CS 1.6 czy CS:GO

 

Klasyk, 1.6

 

Siedzenie w domu czy wychodzenie ze znajomymi?

 

Wypad ze znajomymi.

 

Ulubione zwierzę to...?

 

Pies i kot. Mam 3 psy, 6 kotów, i jednego chomika hah

 

Sporo. Ulubiony gatunek muzyki to...?

 

Rap/hip hop/trap

 

Ulubione picie to...?

 

Pepsi

 

Niestety to już koniec tego wywiadu, bardzo miło mi się z tobą rozmawiało. Chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?

 

Pozdrawiam całą forumke!

 

 

 

  • Lubię to! 3
  • Super! 1

GG:53968161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są liczne błędy, gdy się nie skupiałem i po prostu czytałem z nieuwagą naliczyłem około 5, typu literówka ew. brak postawienia oczywistego przecinka co często myliło całe znaczenie zdania.

Ale ogólnie, to dobrze jak na pierwszy raz.  Kolorki mi się podobają, miło się czyta dzięki gładkiemu wyglądowi i jest ode mnie plusik 😜 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje spoko wywiad tylko brakuje mi tutaj pociągnięcia tematu gdzieś dalej bo jeśli Dizzy ci coś odpowie to ty zostawiasz to bez żadnego kontynuowania, druga sprawa to błędy bo przyznasz, że trochę ich jest xD A tak poza tym ten wywiad bardzo miło się czyta, kolorki też spoko, nie kują w oczy. Jeśli poprawisz te błędy to będzie doskonale. Oczywiście + jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nescio zmienił(a) tytuł na #62 [Próbny wywiad] z Truskawke?!
  • Łukasz zablokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

redakcja1.png.aabf6b4e6ccf52123d3dce4163

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.