Skocz do zawartości

Rezygnacja 4Fun


**KooXioR**

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o usunięcie mojego serwera z forum niema sensu żebym dalej tutaj siedział ze swoim serwerem bo i tak zostałem sam i lepiej będzie dla was bo nie będę się już '' Spinal'' Bardzo bym chciał podziękować @Norbert. Za pomoc przy naszym serwerze i jeszcze raz przeprosic za tą głupia wiadomość, @Malina dziękuję bardzo że dałaś mi szansę wstawienia serwera do siebie na forum szkoda że się przestalismy dogadywać. 

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję. 

 

  • Lubię to! 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, miło było być w załodze twojego serwera lecz taką, nie inną decyzję podjąłeś, więc narka i powodzenia z serwerem. 😜 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pata. napisał:

Powodzenia z dalszym rozwojem. 🙂

Nazwać cię hipokrytką, to zbyt delikatne określenie. Z grzeczności nie użyję mniej parlamentarnych pod twoim adresem.

 

Co do samej "rezygnacji" Szkoda mi komentować zachowanie człowieka, który przez dłuższy czas nie potrafił nawet głupiego bansa podpiąć pod sieć, a jak ktoś mu o to suszył głowę, to nagle rzucał hasłami, by się do niego nie "spinać". Niby masz 26 lat, a czasami mam wrażenie, że zachowujesz się jakbyś miał z 10 mniej. Cóż, w niektórych przypadkach wiek to tylko liczba... 

 

W tym miejscu sugeruję osoby takie jak Pata permanentnie usunąć z forum. Za działanie na jego szkodę. Powiem wprost, patologię trzeba tępić...

  • Lubię to! 3
  • Haha 1
  • Super! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Straciłeś w naszych oczach strasznie, choragiewka. Nie wiem, jedna ostrzejsza wymiana zdań i już się niby nie dogadujemy. 26 lat a tak dziwne podejście... Twój wybór abyś nie żałował. 

Serwer oczywiście zostanie usunięty. 

  • Lubię to! 3

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.