Skocz do zawartości

Fanpage.


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

@Malina no, więc tak jak Ci pisałem 😂😜

Obowiązki Redaktora FanPage:
 zapraszanie nowych osób,-OK
 dodawanie memów,-OK
 dodawanie ważnych wydarzeń z życia forum,-OK
 odpowiadanie na wiadomości na pw/tablicy,-No problemo!
 pilnowanie porządku.-Ok
  Redaktor FanPage otrzyma na forum specjalną rangę.-ok 😂
 
 
Wymagania:
1. Dobra znajomość ortografii i interpunkcji,-Myślę, że jest ok.
2. Kulturalny język, porozumiewanie się bez wulgaryzmów i przekleństw,-Tak.
3. Kreatywność,-Tak.
4. Umiejętność przekazania informacji krótko zwięźle i na temat,-Postaram się.
5. Minimum 17 lat.-Nie
 
 
Wzór:

Imię: Karol

Wiek: 12, w sierpniu 13.

Staż na forum: Jakoś od Grudnia 2k17.

Doświadczenie: Jestem współ właścicielem pewnego Fanpage z 7000 osobami. Coś tam ogarniam.

Czas jaki poświęcasz na zaglądanie na forum i FanPage'a: W sumie jak mam czas to zaglądam prawie ciągle. Czasem pojadę gdzieś do znajomych, szkoły, kościoła. I wtedy mnie nie ma. Ale gdy jestem w domu staram się być jak najwięcej na forum jak i Fanpage.

 

Złożyłem podanie ponieważ nie ma Redaktora Fanpage, rekrutacja otwarta, więc może pomogę.

 

@Łukasz nie mów, że nic nie robię.

Mamy wyznaczone zadania w odpowiednim temacie i wypełniam je. Od kiedy przyjęto tych 3 redaktorów chyba wywiad w planach mam tylko ja z pewnym członkiem forum. Zobaczycie dzisiaj albo jutro z jak wrzucę wywiad.

Narazie wywiad z naszej 4 wrzuce jako pierwszy od kiedy doszło tych 3 redaktorów.

Jak mówiłem wyżej mamy wyznaczone zadania i wypełniam je. Więc nie pisz, że nic nie robię w redakcji. Wstawiłem narazie jedno P&O ale ja się tym zajmuje od kiedy doszedłem do redaktorów więc będzie więcej P&O od mojej osoby.

  • WOW! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak:

+brak redaktora, a jest kandydat 😄

+chęć pomoc

+doświadczenie 

+ile tej pracy jest na fb?wstawić mema/info i coś dopisac 🙂 da radę 

-wiek, bo fb od 13 xD 

 

  • Haha 1

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIE. Masz już jakiś czas redaktora na forum i nic nie robisz. Zrobienie jednego tematu P&O gdzie za wiele wysiłku nie potrzeba - nie jest trudne. Gdzie jest jakiś wywiad ? Jakaś praca napisana przez Ciebie ? Nie ma, dlatego najpierw zacznij wywiązywać się z obowiązków i rób to dobrze a potem myśl o innej randze!

  • Lubię to! 3
  • WTF? 1

bvMDciL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie jestem przekonany do owej rekrutacji. Z racji tego, iż od niedawna pełnisz funkcję Redaktora forum i od tego czasu nie było zbyt dużego zaangażowania z Twojej strony, a przede wszystkim wsparcia prócz tematów z P&O. 

Będąc redaktorem nie znaczy, że trzeba wykonywać wyłącznie zadania komuś przydzielone. Brakuje tutaj trochę czegoś takiego jak własna inicjatywa i chęci, ponieważ skoro dysponujesz czasem wolnym bądź w danej chwili nie ma chętnych na jakikolwiek wywiad to możesz przyjść i zapytać czy nie pomóc przy którejś z prac w Redakcji. Ostatnio zostałeś poproszony o zaangażowanie się w pomoc przy stworzeniu gazetki i dopiero po ok. tygodniu napisałeś, że nie masz na to czasu. Wobec tego, kolejne składanie podania na ten moment nie jest czymś odpowiednim.

Raczej powinieneś się nieco bardziej skupić na obecnej funkcji jak i pomocy pozostałym Redaktorom na forum, a dopiero próbować swoich sił na innej randze. 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Gdyby nie głosy na nie bym przyjęła, bo nie posiadam ani 1 redaktora fanpage. 

 

Podanie Odrzucone.png

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.