Skocz do zawartości

Cześć!


Vesperek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam na imię Wiktor i mam 17 lat. Uczęszczam aktualnie do 1 klasy Technikum o prof. Informatycznym. Na co dzień jestem miłym, kulturalnym i odpowiedzialnym nastolatkiem. Rzadko kiedy można mnie bardzo sprowokować. Moją mocną stroną jest dokładność, wszystkie powierzone mi obowiązki staram się wykonywać z wielką dokładnością. Łatwo i szybko łapię nowe znajomości z innymi i nie wstydzę się zagadać pierwszy. Często jestem uśmiechnięty i mam spoko poczucie humoru, lubię sobie pożartować i mam dystans do swej osoby. Nie na widzę przechwalania/wywyższania się i  wręcz nie toleruję tego! U mnie wszyscy są jednakowo traktowani i dla nikogo nie znajdzie się miejsce ulgowe. Dużo czasu spędzam na komputerze grając w CS:GO jak i w inne gry. Oczywiście moje życie nie polega na ciągłym graniu na komputerze, ponieważ trzeba wyjść na dworek pooddychać świeżym powietrzem jak i napić się zimnego piwka 🙂 

Edytowane przez Vesperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

To się nazywa przywitanie i opowiedzenie coś o sobie, witam serdecznie i zapraszam do zostania dłużej na sieci 😉

  • Ulalala! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, witam serdecznie! 

Baw się dobrze! 🙂

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

siemanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Hai

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Witamy na sieci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.