Skocz do zawartości

drakejri


N O I T A C A V

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: drakejri h...
Steam ID / IP: nie mam, ale gt pokazuje ze gosc codziennie wchodzi na serwer
Nazwa serwera: dd2
Ss:
https://prnt.sc/nt0rol
https://prnt.sc/nt0seo
 

Cytat

- obrażanie rodziny - PERM

i takiej kary oczekuje.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
11 minut temu, DRAKEJRI napisał:

widzę, że kolega to chyba rudy jest. wczoraj byli u mnie ziomkowie i niestety nie ja grałem, więc mogę przeprosić jedynie za kolegę. 

Pozdrooooooooo

Nie wiem czy wiesz ale to Ty ponosisz odpowiedzialność za to co się dzieje, gdy niby Ty grasz. A za to co jest na screenach powinien być perm. 🙂 Jeżeli @N O I T A C A V przyjmie przeprosiny i zrozumie wyjaśnienia kary nie będzie. Jeżeli jednak nie, będziesz musiał ponieść konsekwencje. 

  • Lubię to! 4

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, DRAKEJRI napisał:

widzę, że kolega to chyba rudy jest. wczoraj byli u mnie ziomkowie i niestety nie ja grałem, więc mogę przeprosić jedynie za kolegę. 

Pozdrooooooooo

Takie bajki to mozesz komu innemu wciskac. Z innymi graczami na serwerze witales sie jakbyscie znali sie nie wiadomo ile, jakies serduszka cos, wiec historia ze kolega gral nie zbyt trzyma sie kupy. Z reszta za duzo tego bylo, rowniez na czacie glosowym.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znamy typka z którym były rzekome serduszka nie tylko z csa, więc nie szukaj tutaj jakichś teorii 🙂 a inni mówili, że od początku podpuszczałeś i prowokowałeś wszystkich 🙂 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zamykam temat do czasu wyjaśnienia sprawy. Jeżeli któryś z Was będzie chciał coś jeszcze dodać (poprzez edycje swojego posta), to zgłosić się po otwarcie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli dajesz komuś grać na serwerze często przez siebie odwiedzanym, to powinieneś kontrolować co się dzieje. Niezależnie od tego kto by to nie był, regulamin obowiązuje każdego. Te słowa wyszły 'spod Twojego nicku', a raczej nie jesteś w stanie udowodnić, że to nie Ty. Dodatkowo po przejrzeniu logów z waszej gry, było znacznie więcej wyzwisk prócz tych na ss'ach, również odnośnie "Matki" i nie wydaje mi się, żebyś przez cały czas to nie Ty grał. Ban został już wcześniej nadany.

 

@N O I T A C A V Też nie jesteś bez winy. Następnym razem daruj sobie obrazę i prowokowanie. 

1666040111_SkargaPrzyjta.thumb.png.4956b91f39dfee2812f6f07de359bb10.png

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.