Skocz do zawartości

Nareczka


Public Enemy

Rekomendowane odpowiedzi

Data: dzisiaj t.j. 03.06.2019
Stanowisko, z którego rezygnuje: Wszystkie które mam, a właściwie miałem.
Powód: 
Moja aktywność jest praktycznie zerowa. Na serwa nie wchodzę, bo nie mam za dużo czasu.

Zresztą osoba która pisze mi dwa tygodnie temu, że nie ma tutaj nic Ciekawego:
dostaje administratora sieci to już grubo.
https://imgur.com/AUfQqNh
https://imgur.com/jzg6ayz



Zresztą nie wnikam.

Dzięki za te prawie 3 lata razem.
Dziękuję starym wyjadaczom. Nie będę wymianiać, bo Oni napewno wiedzą o kogo mi chodzi.
Dziękuję też administracji za "trzymanie starego dziada na sieci".

Nie odchodzę na emeryturę. Będę jeszcze wbijał na forum..... tak tylko zerknąć!

Pozdro
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale życie prywatne ważniejsze. Trzymaj się mordeczko i do zobaczenia.
Btw. screeny ciekawe ; ) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezłe te ssy. Wracaj szybko 😛

  • Lubię to! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Typer

Trzymaj się mordko!

Mam nadzieje, że wrócisz i będziesz pełnił funkcje które pełniłeś!!!!

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z rozgrzaną do czerwoności głową z ciekawości czeka na moje wyjaśnienia ale skoro zarzuty się pojawiły to oczywiście postaram się je jakoś naprostować. 
Na pierwszy rzut poleci screen z opinią serwera, bo to dosyć łatwe. Wszedłem na Arenę pomimo grającej jednej osoby, może dwóch, ręki nie dam sobie uciąć. Mapa się skończyła, po czym serwer automatycznie wybrał jakąś mapę de_ co spowodowało jego crush. Po restarcie serwera wszedł Specter i pyta mnie co sądzę o serwerze....na tamten czas po rozegraniu jednej mapy z 3 osobami i błędem na końcu nie mogłem przecież napisać, że jest zajebiście, a serwer zmierza ku świetności, bo to by było totalnie zmyślone.
Drugi screen to bardziej akt frustracji niż przemyślanego stwierdzenia, bo gdzie się nie pojawię czy to LoL czy to 1.6 czy to GO to ktoś się mnie pyta "No i jak tam na sieci?", "Wracasz?" "Powrót na stanowisko Różyk?". Na forum wchodzę regularnie żeby zorientować się co i jak, no i sam fakt, że wszedłem na arenę gdzie grały 3 osoby zamiast wejść na jakąś totalnie rozkręconą z czterdziestoma niejako świadczy o tym, że nie do końca obojętny mi jest los tej sieci.
Z tego co mi się kojarzy, a pamięć do tych spraw mam w miarę dobrą to miałem czysty układ po wypaleniu z Agatą która co i rusz gdzieś mnie tutaj "zaczepiała" żeby wzbudzić moje zaintereowanie. 
W sobotę przeprowadziliśmy rozmowę w której Agata zapytała mnie czy jestem zainteresowany w to aby jej pomóc, bo jej kadra jest na tyle dobrze ułożona, że nie chce jej rozbijać ani w chwili obecnej zmieniać(tutaj cytat " Oni się jakoś dopełniają i robią swoje"). 

Jakby komuś coś jeszcze leżało na sercu to walcie tutaj śmiało, postaram się jakoś rozjaśnić sytuację.

Co do samego autora tematu...3 rezygnacje, 4 pożegnania.. całkiem niezła średnia.

  • Haha 1
  • Super! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.