Skocz do zawartości

Wywiad #14 Jakobinek ♥


Creating.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i przedstawiam kolejną dawkę wiedzy o naszych użytkownikach.

 Poniżej przedstawię wam piętnastoletniego Jakuba, który mieszka w Grabowie nad Prosną.

Wielu go zna i kojarzy więc czuje, że z przyjemnością przeczytacie cały wywiad, zapraszam i miłego czytania!


            Redaktor: Creating.                                                             Bohater: Jakobinek ♥

 

           photo-3.jpg?_r=1470350794                                                      photo-577.jpg?_r=1471112728

 


Creating.: Witam Cię, zgłosiłeś swoją chęć do udzielenia wywiadu co mnie bardzo cieszy.

Zacznijmy od podstawowego pytania, które każdy doskonale zna, przedstaw się nam, powiedz ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

 

Jakobinek ♥: Witam, dziękuję za możliwość udzielenia wywiadu. Mam na imię Jakub, mam 15 lat i mieszkam w Grabowie nad Prosną.
 

Creating.: Jakubie, zauważyłem że czytasz wywiady na naszej sieci więc pewnie się domyślasz jakie pytanie Ci teraz zadam.

Gdybyś mógł opowiedz nam coś o swojej miejscowości, jest tam coś interesującego?
 

Jakobinek ♥: Nie ma sprawy. Jest kilka mniejszych i większych lasów, rzeka i przemili ludzie.

Jest dużo miejsc ogólno sportowych.

Orlik, hala sportowa, ścieżka zdrowia, kilka miejsc gdzie można popływać i dużo placów zabaw.

Oprócz tego nie ma zbyt interesujących miejsc.
 

Creating.: Zaintrygowała mnie ścieżka zdrowia, pierwszy raz słyszę o czymś takim czy mógłbyś rozwinąć ten temat i opowiedzieć coś o niej?
 
Jakobinek ♥: Jest to ścieżka mająca 12 "Przystanków".
Właśnie na nich trzeba wykonać kilka ćwiczeń sportowych. (skakanie, podciąganie się, itd.).
Cała długość to około 3 km i mieści się w lesie.
W okres, zwłaszcza wakacyjny zachęca ludzi do wyjścia z domu wraz z dziećmi.

Creating.: Brzmi fascynująco, sam z chęcią bym się tam wybrał ponieważ lubię sport, a ty?
Rozwijasz się pod tym względem, uczęszczasz na jakiś obiekt w twojej miejscowości np. orlik?

Jakobinek ♥: Tak, zwłaszcza piłka siatkowa. Od 5 lat trenuję siatkówkę i pogrywam w piłkę nożną.
W sumie lubię też czasem pobiegać.

Creating.: Jakubie, masz w swojej miejscowości drużynę, w której realizujesz swoją pasje?
 
Jakobinek ♥: Tak, dla zainteresowanych "UKS" Prosna Grabów.
Jest to siatkarska drużyna.
Gramy w lidze Wielkopolskiej i jako reprezentacja szkoły także odnosimy sukcesy w halowej piłce jak i plażowej.

Creating.: Gratuluje Tobie jak i Twojej drużynie sukcesów, wiążesz przyszłość z piłką siatkową lub nożną?

Jakobinek ♥: Po gimnazjum planuję iść do szkoły siatkarskiej i potem na studia fizjoterapeutyczne.
Jeśli nie wypali to i tak coś związanego z medycyną i sportem.
 
Creating.: Sam planowałem iść na studia związane właśnie ze sportem.
Chciałem zostać trenerem na siłowni.
Oby Twoje plany i marzenia się spełniły, życzę Ci wielkie powodzenia w dążeniu do nich.
Jakbyś opisał siebie, swoje zachowanie i podejscie do życia?

Jakobinek ♥: Co najważniejsze.. Jestem pozytywnie nastawiony do życia i staram się spełniać marzenia.
Kocham sport i przyrodę. Nie przejmuję się tym co inni mówią złego na mój temat.
Myślę że jestem kulturalny, miły i sympatyczny.Lubię spotykać się z przyjaciółmi lub marnować czas przed laptopem zwłaszcza w tegoroczne wakacje.
Uczę się w miarę dobrze i nie sprawiam większych problemów rodzicom.

Creating.: Moim zdaniem właśnie takie nastawienie jest najważniejsze, wtedy wszystko jest możliwe.
Rodzicie muszą być z Ciebie dumni.
Powiedz, gdy masz nieco więcej wolnego czasu co lubisz robić?
 
Jakobinek ♥: Najczęściej pomagam rodzicom, wychodzę na miasto.
Gram na gitarze i troszczę się o zwierzaki.
 
Creating.: Dlaczego zacząłeś grać właśnie na gitarze, a nie wybrałeś np. pianina .
 
Jakobinek ♥: Jak byłem młodszy to słuchałem dużo rocka.
Do dzisiejszego dnia mam respekt do gitarzystów takich zespołów jak np. Metallica, Red hot chilli peppers, Nirvana czy inne Polskie klasyczne zespoły.
Dlatego wybrałem gitarę basową jak i elektryczną.

Creating.: Rozwijasz swój talent muzyczny? W Twoim życiu były już jakieś występy, czy raczej grasz dla siebie lub bliskich?
 
Jakobinek ♥: Należę do 2 zespołów muzycznych.
Występowałem wiele razy publicznie jak i przed bliskimi.
 
Creating.: Mógłbyś żyć bez muzyki?
Czym ona dla Ciebie jest, ma jakieś odniesienie, pomaga Ci uporządkować myśli, uspokoić się i zrelaksować?
 
Jakobinek ♥: Szczerze mowiąc to nie wiem, nigdy nie byłem w sytuacji kiedy nie mogłem słuchać muzyki przez dłuższy czas.
Towarzyszy mi zawsze jeśli coś jest nie tak, czyli jak nie mam humoru, jestem zdenerwowany lub jak coś jest w życiu nie tak i myślę co trzeba zrobić.
Po prostu pomaga mi w trudnych chwilach.
 
Creating.: Zgodzę się z Tobą, muzyka potrafi zmotywować do dalszego działania i nie pozwala nam na poddanie się.
Przejdźmy na inny temat, a mianowicie powiedz nam czy masz rodzeństwo i jaki masz z nim kontakt?

Jakobinek ♥:  Tak, mam. Trzech starszych braci.
Myślę że mam z nimi dobry kontakt, jak zawsze są jakieś sprzeczki lub się nie zgadzamy ale to jest jak najbardziej normalne.

Creating.: Jakubie, a jak tam twoje życie miłosne, masz dziewczynę?

Jakobinek ♥: Nie mam.
 
Creating.: Przejdźmy w świat kulinarny, lubisz gotować?
 
Jakobinek ♥: Myślę że tak. Czasem coś w necie obczaję, lub luknę jak mam sam coś ugotować.
Kiedy gdzieś z kimś wyjeżdżam na kilka dni to potrafię sam coś zrobić do jedzenia, do szkoły też zazwyczaj robię sam kanapki.
A gust? Jem zawsze to na co mam ochotę czy jest pod ręką. Nie jestem zbyt otyły by mieć jakieś ograniczenia związane z jedzeniem czy piciem.

Creating.: Czyli umiałbyś sobie poradzić, nie jest tak źle.
Wróćmy do tematu dziewczyn, masz swój ideał?
Jaka powinna być z charakteru i co w wyglądzie cenisz, kto wie może jakaś na naszym forum się kryje.
 
Jakobinek ♥: Myślę, że powinna być szczera, nie krępująca się przy mnie, miła i wierna, a wygląd?
Nawet nie wiem, nie zastanawiałem się ale wygrywają dziewczyny z czrnymi włosami i żeby była niższa odemnie.
A dziewczyny z forum są porozrzucane po całej Polsce i dalej więc wątpię żeby coś z tego wyszło

Creating.: Kto wie może, któregoś pięknego dnia zarejestruje się piękna dziewczyna mieszkająca niedaleko Ciebie.
Skoro jesteśmy już w temacie forum, niedawno zostało zmienione.
Co sądzisz nad nowym wyglądem, jest lepsze od poprzedniego, brakuje twoim 

Jakobinek ♥: Nie, zmiana jak najbardziej na plus
.Lepsze wyglądem od tamtego lecz forum powinno mieć inne kolory, zieleń i błękit.
Oczywiście jest to tylko moja prywatna sugestia którą się dzielę. Jak na moje...
Powinny być przeprowadzone zmiany dotyczące adminów na dd2, niektórych bardzo rzadko tam widać i słychać i są problemy związane z adminami non-steam.
Według mnie każdy admin powinien mieć steam i tyle.
Ale cóż.. Sam nic nie zmienię.
Dodałbym jeszcze serwer deathrun i jakiś serwer cs:go.
Przydał by się jeszcze 4maps, wiadomo był..
Ale nie wypalił. A tak poza tym to ludzie są mili i uczynni.

Creating.: Piszesz, że ludzie są mili i uczynni. Powiedz kogo najbardziej tutaj cenisz i za co?

Jakobinek ♥: Malinę za trud i poświęcenie jakie wkłada w utrzymaniu forum, Anty'ego za pomoc w wielu sprawach i Azira również za pomoc.
Podziwiam też pracę redaktorów.
To wymaga wiele poświęcenia by godnie spełniać tą funkcję.
 
Creating.: Dziękuje, że doceniasz pracę moją, Thacket'a oraz Studenta.
 Nie tak dawno zmieniłeś nick, co Cię zmotywowało do tego posunięcia i dlaczego akurat taki nick?

Jakobinek ♥: Po prostu.. Znudził mi się, teraźniejszy nick mam od kilku lat.
Po roku go zmieniłem lecz teraz znowu wracam do nigo bo stwierdzam że jest najlepszy .
Mam na imię Jakub i jakoś wiąże się z "Jakobinkiem".
 
Creating.: Na sam koniec zadam Ci kilka szybkich pytań, które pozwolą pokazać jakie masz upodobania.
Kawa czy herbata?

Jakobinek ♥: Zdecydowanie kawa.
Nie piję herbaty bo mi nie smakuje.
Kawa z rana pozwala czasem wrócić do życia po męczącym poprzednim dniu lub poprostu wypić podczas lekcji w szkole żeby nie zasnąć.

Creating.: Rower czy auto?

Jakobinek ♥: Rower, kocham sport więc rower też się z tym wiąże.
Wiadomo, jakoś kondycję trzeba utrzymać i po prostu łatwiej mi jechać do koleżanki rowerem niż autem bo o powrót nie będę musiał się martwić.

Creating.: Muzyka czy film?
 
Jakobinek ♥: Myślę że zdecydowanie muzyka. Ale film aż tak bardzo nie odstaje od muzyki.
Lubie czasami oglądnąć jakiś ze znajomymi.

Creating.: Randka w kinie czy w parku?

Jakobinek ♥: Zależy, wybrałbym inną odpowiedź lecz wybiorę w kinie na romantycznym filmie.

Creating.: Wolisz wakacje czy rok szkolny?

Jakobinek ♥: Zależy.. I to i to.
W wakacje wiadomo, dłużej śpię lecz nie spotykam wszystkich znajomych z klasy.
Podczas roku szkolnego mogę porozmawiać z kim chce w każdej chwili.
Ale wole jednak wakacje.
 
Creating.: Dobrze to już koniec wywiadu, dziękuje Ci za poświęcony mi czas.
Chciałbyś kogoś pozdrowić?

Jakobinek ♥: Tak, chciałbym pozdrowić Azir'a, przyjaciół, Ciebie oraz cały team-speak.
 

 

  • Lubię to! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tym razem słabo, nie wiem po co ta seria szybkich pytań dla mnie to bez sensu, zauważyłam kilka błędów interpunkcyjnych, aczkolwiek nie jest źle.

Za starania się, oczywiście leci "+". 

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.