Skocz do zawartości

Nara


kicu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema chciałbym się z wami pożegnać .Kończę z grą na waszym serwerze dd2 i odchodzę gdzie indziej. Miło było starałem się jak najlepiej , jeśli kogoś obraziłem przepraszam :). Czasem wbiję pograć ze starymi znajomymi ale nie będę już gnił tu godzinami. Jedna prośba do administracji : SZANUJCIE GRACZY KTÓRZY TWORZĄ TEN SERWER, bo przez was kilka osób już tu nie ma .Elo

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie rozumiem sytuacji, jeżeli coś się wydarzyło na serwerze to napisz skargę i wyjaśni. Chyba, że zostałeś zmanipulowany przez kogoś to inna sprawa.

Życzę powodzenia tak czy siak. 🙂 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, [URLOP] Malina napisał:

Chyba, że zostałeś zmanipulowany przez kogoś to inna sprawa.

 

Od manipulacji tutaj jest ktoś inny 😉

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, [URLOP] Malina napisał:

Nie rozumiem sytuacji, jeżeli coś się wydarzyło na serwerze to napisz skargę i wyjaśni. Chyba, że zostałeś zmanipulowany przez kogoś to inna sprawa.

Życzę powodzenia tak czy siak. 🙂 

Raczej chodzi mu o tą sprawę z drajkeri.

 

Co do pożegnania no to elo.

 

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć ciekawa zasada działania działa w głowach niektórych ludzi. Mimo, że nikt mi nic nie zrobił, ani nie miał żadnego wpływu na moje życie to ja i tak wyleje swoje żale zasłyszane z drugiej ręki.

Nie podałeś tutaj żadnego konkretnego powodu tylko jakieś bzdurne wypociny, więc średnio mi się chcę z Tobą żegnać... pamiętaj tylko, że każdy kij ma dwa końce, więc jak już poznasz ten pierwszy to warto też pochylić się nad tym drugim 😉

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo elo, nie pozdrawiam! Pozdrów tam wiesz kogo hahahaha

  • Lubię to! 1

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha .Nie chodzi tylko o drakeyrii ale o inne osoby które banowaliście i to osoby które grały non stop .Taki Drake dostał bana za wyzywanie a ludzie codziennie się obrażają i nic , ale jego sprawa to nic przy innych. Taki Papito z admina stał się wrogiem publicznym nr 1 .Na pewno z jego strony też było nie wszystko ok ale nie traktuje się tak osób które poświęcałupoświęcały swój czas na istnienie tej sieci. Nie chce mi się pisać bo nie mam pojęcia o czym piszę Pozdro dla kumatych.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

3maj się ramy.

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam Kicu szanuje za podejście, sam odbiłem od tej sieci m.i.n przez to co wyprawiali admini :D Wiadomo kultura kulturą ale czasami zwykłe upomnienie/porozmawianie wystarczy, nie trzeba od razu dawać perma osobie która gra tu kilka miesięcy :v

 

#MuremZaSadboiem,  Drake, Wiolą <3

  • Lubię to! 1
  • Haha 2

aaaaa.thumb.jpg.2110381570f12b7b9405bfe72cd1a8c2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.