Skocz do zawartości

REKRUTACJA NA ADMINA


Malfecist.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Secret_Maciek

Wiek: 15

Link GT: slyszalem ze problemy techniczne 😄

Steam: posiadam

Link banid: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:443148907

Składka (17,22 zł SMS 1 Msc. / 10,00 zł Przelew 1 Msc. / 20 zł PSC za 2 miesiące.): MOGE TYLKO PSC BO MIESZKAM W AUSTRI 😄

Na serwerze gram jakis rok znam duzo adminow i duzo graczy. Na serwerze gram minimum 3 godziny dziennie. Mam tagrze pare adminow na steamie. Zlozylem podanie dla tego bo mnie wkurzaja ludzie co aima maja i wh, w jeden dzien zostalo 4 lub 5 zbanowanych za haxy.    POZDRAWIAM 😄

  • WTF? 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje Ban ID: https://banid.pl/kto?to=0:0:443148907
Twoje GT: https://www.gametracker.com/player/Secret_Maciek/91.224.117.74:27395/

 

Co do podania, pomijając malutki błąd w pisowni (który nie jest aż taki ważny) jestem na nie. Pewnie zastanawiasz się dlaczego. Już Ci odpowiadam.

Jesteś impulsywny, nerwowy, łatwo wyprowadzić Cię z równowagi. Dobrze wiemy, że admin powinien reprezentować swoją postawą kulturę na wysokim poziomie, opanowanie, bezstronność i bezkonfliktowość, pomimo że gram od wczoraj, byłem świadkiem sytuacji, gdzie pewien gracz szybko wyprowadził Cię z równowagi i groziłeś mu banem, jako przyszły admin nie mów takich rzeczy, ponieważ jest to nieodpowiednie zachowanie jak na administratora. Masz jakieś zastrzeżenia do gracza, napisz mu to np. na psay'u, a nie grozisz mu.

 

Postaraj się nad sobą panować, pokaż, że Ci zależy, a inni na pewno to zauważą.

  • Lubię to! 2

     czeri.jpg.4af42c13e6609ab3438d9b160d968d8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK DZIEKUJE ZA FEEDBACK: BEDE JAK NARBARDZIEJ UWAZA. A CO DO PISOWNI TO PRZEPRASZAM ALE JA W AUSTRI MIESZKAM I TROCHE JEZYKA ZAPOMNIALEM 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jestem na nie. Nie spełniasz wymagań (wiek, posty). Jakoś nie jestem przekonany do Twojego ogarnięcia, kultura pozostawia wiele do życzenia. 

 

Ah, no i nie kłam, że grasz co najmniej po 3h dziennie. 2 dni temu przegrałeś ledwo 50 minut, a 4 raptem 37.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

-/+ niby mieszkasz w Austrii, a na mapie użytkowników jest Wałbrzych, no ale nie wiem jak to działa

-wiek ( tak poza tym nie wierzę abyś tyle miał )

+aktywność masz dobrą, jak byłem adminem to spoglądałem czasami na twoje gt i widziałem tam nawet przegrane 500 minut w jednym dniu

+składka

+steam

Krótko mówiąc byłoby tak, ale jesteś bardzo, ależ to bardzo nieogarnięty : Wszystko trzeba Ci tłumaczyć, a sam możesz to sprawdzić... Jak i również samo to iż składasz tu podanie, a nie tutaj

 

  • Lubię to! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dla mnie jako Opiekuna na minus jest aktywność na forum oraz wiek. Dodatkowo negatywne głosy od uzytkownikow nie przekonują do dania szansy. 

Fajnie bo jesteś aktywny na serwerze ale również muszę być na nie. 😶

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do Twojej aktywności na serwerze nie ma zastrzeżeń. Niestety Twój sposób bycia i niektóre zachowania ostatnimi czasy sprawiły, że na razie jest za wcześnie, abyśmy mogli powierzyć Ci funkcję admina. 

- Wypowiadanie się w swoim podaniu.

Podanie Odrzucone.png

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.