Skocz do zawartości

Skarga


Los Kos

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela:Rejeshi
Nick oskarżonego:Klaudia*-*
IP/SID oskarżonego:A nie wiem w sumie
Data zdarzenia:A wczoraj przekładane na dzisiaj 
Powód skargi: Bo dzieciaczek ( czyt. ja ) miałem ból tyłeczka 
Dowody (Screeny/Demko z HLTV): http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1907152339-de_dust2.dem.zip
Proponowana kara: Upomnienie i zapewnienie, iż nie wydarzy to się w przyszłości chociaż i tak nie wiem czy to pierwszy raz jest takie coś ( znając takie sytuacje, to raczej nie ) 
Wyjaśnienia:  8:30 -> Angus bezkarnie mnie wyzywa, a Klaudia ma to gdzieś 9:20 nasza parka ma gdzieś iż są w przeciwnej drużynie i nie zabijają siebie nawzajem, 
 Nie wiem czy wgl coś o cross teamowaniu jest w regulaminie i nie chce mi się otwierać nowej karty aby zobaczyć, no ale i tak się tak nie robi przecież.. Mimo że późna godzina itd. 
To i tak psucie rozgrywki innym 

 

  • Lubię to! 5
  • Super! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc co do demka i pierwszej akcji to masz racje, nie trafiłem, napisałem za dużo Klaudia nie zareagowała może nie zauważyła, bo od razu coś do niej pisałem i mogło przelecieć. Druga akcji z "crossem" była to jednorazowa zabawa z mojej strony i tym samym nie chciałem nikomu psuć rozgrywki. Nie widziałem, żeby ktoś pisał na say'u i miał pretensje o jedną akcję. Podsumowując: wyzywanie bez kary się nie obejdzie, poniosę, konsekwencje jak tylko Malina wyda werdykt. Jedynie nie widzę w tym winy Klaudii i skarga powinna być na mnie. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AngusBcn napisał:

Druga akcji z "crossem" była to jednorazowa zabawa z mojej strony

 

3 minuty temu, AngusBcn napisał:

Jedynie nie widzę w tym winy Klaudii i skarga powinna być na mnie. 

 

Nie wiem jak Ci to ująć dobrze w słowa, ale w takim czymś jak "crossteamowanie" nigdy nie ma jednego winowajcy.

 

  • Lubię to! 3
  • WOW! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu nie chciałam się do tego odnosić ale widocznie moje wewnętrzne ja mi nie pozwala.

1. NIe zauważyłam, że Angus cię wyzywał 

2. Kurdee człowieku :beaming_face_with_smiling_eyes_128:To jest tylko gra... jedno razowa akcja a ty płaczesz  :face-with-hand-over-mouth: Mogłeś powiedzieć mi że aż tak bardzo ci przeszkadzała ta akcja i by było dobrze po co robić komuś na złość a jeszcze komuś innemu więcej pracy? Pozdrawiam ;) 

  • WTF? 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z tego co widzę, to skarga jest na admina, więc najpierw odniosę się do tego. @Klaudia *-* Wydaje mi się, że takie sytuacje jak te niżej (Spoiler) były do zauważenia i na przyszłość chciałbym, aby reagować na tego typu treści niezależnie od tego czy jest to jakiś znajomy, czy nie. 

Spoiler

B9I3oAk.png

JA8cggR.png 

 

xXIhT2P.png

 

@AngusBcn Następnym razem powstrzymaj się od tych obraźliwych komentarzy odnośnie innych graczy, i to nie jest jednorazowa sytuacja na tym serwerze. A jeżeli będzie tego więcej, to wtedy będą musiały zostać wyciągnięte konsekwencje. 

 

Co do "jednorazowej zabawy", to przejrzałem demko i takie akcje nie mogą mieć miejsca jeżeli w grze są osoby trzecie, a tym bardziej jak uczestniczy w tym admin. Admin powinien dawać przykład i być obiektywnym w stosunku do graczy, więc na przyszłość należy grać tak, aby nie uprzykrzać gry innym. 

 

Po przejrzeniu większej ilości logów i demka, gracz @AngusBcn otrzymał bana na 1 dzień za 'agresywne' treści - obrazę/brak kultury.

@Klaudia*-* Jeżeli nadal będzie brak reakcji na takie sytuacje, widząc że piszesz w tym czasie z daną osobą, to konsekwencją może być nawet utrata rangi. /Upomnienie.

  • Lubię to! 4
  • Smutny 1
  • Haha 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.