Skocz do zawartości

#634 Pytanie na dziś


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

lonfc5R.png

Co lubisz w swoim życiu, a czego nie?

Mile widziane uzasadnienie. :)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię to że mogę się w moim żyćku dużo lenić, a nie lubię tego że jestem biedakiem, bo hajs daje szczęście

  • Lubię to! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, nie lubię niczego w swoim życiu, dlaczego?

1. Bozia nie obdarowała mnie urodą, dlatego dziewczyny w większości mnie unikają

2. Większość moich kumpli to fałszywe ku#wy, które liczą tylko na to, bym JA COŚ ZROBIŁ dla nich

3. Jestem no-lifem kompjuterowym i w związku z tym niektóre osoby myślą, że ze mną jest coś nie tak, bo siedzę przed komputerem i śmieję się do memów w internecie ;c

4. Można by długo wymieniać...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Moim życiu bardzo lubię  jazda na rowerze bo lubię jeździć  , bardzo lubię pracować ,

Nie lubię siedzieć w domu i się nudzić bo to powoduje bardzo nie korzystne rzeczy które kończy się problemami  jak nie chce się nic robić i leń spory, ubię bardzo swój komputer gdzie mogę spędzać czas , bardzo lubię swój charakter bo całego serca pomagać innym  a nie lubię jak ktoś potrzebuje pomocy a nie mogę osobie pomóc, ale staram się całego serca Dużo mówić ale wymieniłem ważne 😉.  

 

P.s przepraszam za błędy jak zrobiłem 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno w sobie nie lubię lenistwa i tego, że często o czymś zapominam, bo myślę cały czas o czymś innym. Nie mogę znaleźć przez to pracy, nie robię wielu rzeczy na czas i tego co obiecałem.

Z rzeczy które lubię choć wątpię, że mi się to przyda bo esportowcem nie zostanę to to, że potrafię długo siedzieć przed komputerem i szybko się uczę danej gry. Nic innego co w sobie lubię prócz jeszcze tego, że potrafię bez problemu powiedzieć to co myślę nie mogę sobie wyobrazić. Jestem nolife'em który nie ma nawet powodzenia u dziewczyn przez to, że jestem nieśmiały, nie mam pracy i jedyne co potrafię to właśnie granie w gry i tworzenie grafiki.

  • Lubię to! 1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.