Skocz do zawartości

Odpowiedzi Rejeshi


Los Kos

Rekomendowane odpowiedzi

Legenda

Sebol 

Malinka

Destruktor aka aaaaaa  

Suwka aka Rypcia :D

Moje odpowiedzi są tego koloru 

 

[P] Jak długo jesteś tutaj na sieci.                    17 Kwietnia tego roku 

[P] Kogo z forum lubisz najbardziej.                 Raczej siebie, ale z drugiej strony siebie też lubię, więc wsm siebie xd

[P] Czy masz tutaj jakiegoś wroga..                 Na Maliver i wrogowie???

[P] Praacujesz gdzieś.Jako kto                           Pracuje w domu jako leń i śpioch :D

[P] Masz prawo jazdy.                                              Niestety nie, ale na pewno będzie takowe 

[P] Twój wymarzony samochód.                      Jakiś Mitsubishi Lancer Evo po tuningu ;p

[P] Jakie plany na przyszłość.                             Wepchać się na jakąś rangę :D

[P] Co lubisz robić jak masz wolne?                 Przeglądać forum, słuchać muzyki, a co najważniejsze oglądać animu :P

[P] Komu z forum byś bez zastanowienia pomógł?  Raczej wszystkim jeśli miałbym możliwość pomocy w tym i nie byłoby to coś niemożliwego dla mnie.

[P] Jaki przedmiot szkolny jest przez Ciebie najbardziej znienawidzony i dlaczego?             Informatyka mym znienawidzonym przedmiotem przez "chorego" nauczyciela

[P] Jaki fastfood lubisz najbardziej?                 Nie mogę wybrać jednego, ale głównie hamburger i pizza ^^

[P] W co warto inwestować?                              Alarmy w domach oraz różne takie automatyczne rzeczy w domach na pilota ;p

[P] Jak trafiłeś na sieć?                        Po powrocie do cs 1.6, szukałem serwera jak i forum gdzie mógłbym zacząć swą przygodę i w swoich poszukiwaniach trafiłem tutaj.

[P] Ile grasz w csa?                                                    Ojj dobre 5 lat będzie :P

[P] Jak masz na imie?                                              Mój nickname Ci podpowie hehe

[P] Ile masz lat?                                                            17 

[P] Masz zwierzaka?                                                  Taką kocicę co się wabi Furia, bo jak się z nią bawię, to się we mnie wgryza jakby dostała Furii :D

[P] Jaki kraj chciałbyś zwiedzić?                       Ja to mangozjeb, to oczywiście że Japonię 

[P] Skąd się wziąłeś na Maliversach?            Odwołuję do pytania Destruktora 

[P] Ile masz wzrostu? 😄                                          Dawno się nie mierzyłem, ale raczej dalej stoję w miejscu 170 lecz rodzina mi przepowiada, że przerosnę brata co ma 183 około :3

[P] Czemu jestes tryhardem?!                          Ja tryhard? A skądże!

[P] Jesteś prawo czy lewo ręczny?                Prawo

[P] Jesteś pesymistą czy optymistą, czy realistą?  Zależy od dnia, czasami jestem pesymistą, czasami optymistą, czasami realistą, a czasami hedonistą :D

[P] Co lubisz robić w wolnym czasie?           Tak jak u Malinki napisałem " Przeglądać forum, słuchać muzyki, a co najważniejsze oglądać animu :P"

[P] Ulubiona potrawa?                                           Jak moja mamuszka gotuje, to wszystko zjem :D Oprócz pomidorówki i barszczu czerwonego ;-;

[P] Jakich cech nie tolerujesz u ludzi?          Jak zmieniają nicki co tydzień XDDD

 

Edit: W edytowaniu i jak pisałem tak ładnie to wyglądało :(

Nominuję @HIFI

  • Lubię to! 6

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.