Skocz do zawartości

Heloł everybody


tosia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Z tej strony Mateusz. Przybywam tutaj z racji zamknięcia poprzedniej sieci, na której spędziłem dużo czasu.

Ten rzeczownik, którym zakończyłem ostatnie zdanie, czyli "czas" - albowiem chcę go poświęcić również Wam - to dla mnie definicja nieustannie uciekających możliwości życia doczesnego.

Zbyt filozoficzne, racja..

Może po kolei. Imię znacie? No chyba tak, skoro czytasz od początku. Preferuję Mati.

Coś więcej? Chętnie. Mieszkam w wielkiej metropolii, mieście życia, przyszłej stolicy całego świata - Bytów. 

Zbyt egoistycznie? Hmm..

Mam 20 lat. Mało czy dużo? Sam nie wiem i gdy tylko próbuję snuć o tym refleksje to uświadamiam sobie, że młodszy już nie będę.

Skończyłem technikum informatyczne i prawdopodobnie niebawem rozpocznę studia, aby dalej realizować i rozwijać się w tym kierunku. 

Na co dzień chodzę do pracy, która nie ma nic wspólnego z moim zawodem, ale plik musi się zgadzać.

Oprócz tego interesuje się sportem. Piłka nożna, skoki narciarskie, siatkówka, piłka ręczna i wiele innych dyscyplin, w których zmagają się reprezentanci naszego kraju.

Więcej nie powiem, poznajcie mnie sami.

 

Pozdrawiam

 

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 😉 zapraszam cię do miłego spędzania czasu na forum i grze miło mi Piotrek 😉Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Witaj! Z całego planu chyba nici, bo komuś odpalił się pies ogrodnika ale jeżeli masz chęci i czas, aby u Nas zostać, coś porobić to będzie mi miło. :smiling_face_with_halo_128:

 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Siema 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

cze

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.