Skocz do zawartości

Miss & Mister Wakacji!


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

MM_wakacji.png

Witajcie! 

Będziemy wybierać wakacyjną parę Miss & Mistera sieci Cs-Maliver.pl

Regulamin

1. Aby wziąć udział w konkursie trzeba posiadać konto na forum.

2. Zabrania się proszenia o głosy - grozi to dyskwalifikacją.

3. Konkurs podlega regulaminowi forum.

4. Aby konkurs się odbył zdjęcia muszą wstawić przynajmniej 3 kandydatki oraz 3 kandydatów.

5. Wygrywa osoba, która otrzyma najwięcej polubień zdjęcia. Chyba, że będzie konieczne głosowanie w ankietach to zostanie ono dodane. 

Nagrody

Miss

> Unikatowa ranga Miss

> Medal w profilu miss.png

> Vip na okres 7 dni na forum

Mister

> Unikatowa ranga Mister

> Medal w profilu mister.png

> Vip na okres 7 dni na forum

 

Każdy kto chce wziąć udział musi napisać post pod tym tematem, wraz z wypełnionym wzorem:

Imię: 

Wiek: 

Coś o sobie: 

Zdjęcia (max.3): 

 

Wygrywa osoba, która otrzyma najwięcej polubień zdjęcia. Chyba, że będzie konieczne głosowanie w ankietach to zostanie ono dodane. 

Dodawanie zdjęć oraz głosowanie do 03.08.2019r. (początkowo)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Łukasz

Wiek: 26

Coś o sobie: Taki tam człek z bagażem doświadczeń życiowych i Wasz najgorszy moderator, co się wszystkich czepia :man_shrugging_128:

 

ihfC0Cv.jpg

  • Lubię to! 3
  • Hajs się zgadza! 2
  • Super! 3

bvMDciL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Kuba

Wiek:  22

Coś o sobie: Pisze coś o sobie, jestem człowiekiem, użytkownikiem oraz moderatorem forum cs maliver, jeżdżę rowerem jak i dwoma audi i toyotą, mam 2 koty i 2 psy, lubię lata ale takie lato, wiecie, take nie upał ni zimno, ogólnie jestem dobry chłopak, troche śmieszek, słucham muzyki, a dokładnie wszystkiego co wpadnie w ucho, ostatnio jeżdżę do sklepu sezam po piwo bo jest tanio i blisko, dziś tam spotkałem kolege, taki dawid, pozdrawiam . 

Zdjęcia (max.3): 

392jCTw.jpg

  • Lubię to! 1
  • Hajs się zgadza! 1
  • Super! 2

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Ania

Wiek: 17

Coś o sobie: Hmmm Ania 17 lat xD Woj.lubelskie. Chodzę do technikum na profil technik żywienia i usług gastronomicznych. Lubie słuchać muzyki  , spotykać się z przyjaciółmi, czytać książki ( Only Kryminały) oraz grać w gry. Lubię również śpiewać lecz nie zbyt mi to wychodzi xD Ludzie mówią, że jestem wredna lecz jestem na co dzień miłą oraz energiczną osóbką. Pozdrawiam xD  

Zdjęcia (max.3)

https://imgur.com/D59p6jr

https://imgur.com/Qvm39EX

 

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 3
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Rafał

Wiek: 16

Coś o sobie: Kto mnie zna ten wie jaki jestem. Ostatnimi czasy zacząłem coraz więcej czasu spędzać na rowerach z przyjacielem. Lubie słuchać muzyki. Z charakteru jestem spokojną osobą jednak jestem uczulony na ludzką głupotę. W tym roku ukończyłem gimnazjum a  co z tym idzie to pójście do nowej szkoły w moim wypadku jest to technikum.

Zdjęcia (max.3)

https://imgur.com/a/lOmnQtQ

https://imgur.com/a/25IXeEv

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 1
  • Super! 1

                                                     58a35409701c6_BleachManga-452-01.jpg.495ee3c675cc40bcb0da03b144facf17.jpg.d97d7259fd308f31c733863f08de0e0f.jpg

                                           Pomogłem zostaw +rep :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMIĘ: Damian

WIEK: 20  :c

COŚ O SOBIE:  Jestem na forum praktycznie od jego początku, mimo tego kojarzy mnie tutaj może 4-5 osób XD Prawdopodobnie dlatego że nie jestem zbyt towarzyski. Na co dzień  zarabiam pieniążki w pracy która nie jest jakimś tam moim spełnieniem, ale generalnie pieniądze must have. Po za forum mam podobnie, tzn "trzymam się" - bo to i tak za dużo powiedziane, z osobami których liczbę mogę policzyć na palcach jednej ręki - taki typ osoby;) Lubię być sam, oglądać produkcje z kraju kwitnącej wiśni, słuchać muzyki, i generalnie to ciężko mi opisać resztę rzeczy która mi w głowie siedzi XDDD Tyle musi wystarczyć. Aaa no i jak mam jebnięcie to w grafika się bawię ;))

ZDJĘCIA:

 

JImeldm.jpg NBp8ypM.jpg 4D4Pj5S.jpg

  • Lubię to! 3
  • WOW! 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Konrad

Wiek:  No już jest kilka wiosen 

Coś o sobie:  YYY troche cham który raz myśli raz nie xd lubię słuchać muzyki,oglądać fimy,seriale czasami coś popykać.Raczej spokojny chyba,że ktoś mnie zdenerwuje a tak serio staram się być opanowany. Lubie jeździć autem bez powodu gdzie kolwiek. No to tak w skrócie :clown-face:

 

IMG_20190729_132323.jpg

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 1
  • Super! 1

CVoAkJN.png.8ea66ae17fda3509d4eb98939af4b556.pngBez nazwy-4.jpg

hej ho.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Imię: Bartek

Wiek:22

Coś o sobie: Jestem Bartek, mam 22 lata, typowy Janusz, nie lubię somsiada tego złodzieja ( @Pyke)  Interesuje się żużlem, piłką nożną, sportami walki czasem coś tam poćwiczę. Pozdrawiam cieplutko. :oncoming-fist::victory-hand:

Maks 3 zdjęcia:

 

woqDOEh.jpg

Zdjęcie chyba 2 lata temu robione

 

NEgDTnz.jpg

To jakoś niedawno 

 

 

  • Lubię to! 4
  • Haha 1
  • Super! 1

3560832.jpg.ff6565bab6627f5a58a77023f9105810.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Bartek

Wiek: 16

Coś o sobie: Dzień dobry, me imię to Bartek. Zainteresowania to piłka nożna, informatyka i gry komputerowe ^^ typowy Janusz, który donosi na tego pana nade mną. Wrażliwy chłopczyk ze mnie, mimo iż tego nie widać ;) to tyle ode mnie!

Max 3 zdjęcia:

Snapchat-439014090.jpg

Snapchat-1008528122.jpg

  • Haha 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Weronika

Wiek: nadal 15

Coś o sobie: Gram w globala, jak i na gitarze, śpiewam i jeżdżę na rolkach!

Zdjęcia (max.3): 

 

20190721_024739.jpg.891d37e31dbe2ad9ed10 

  • Lubię to! 3
  • WOW! 1
  • Ulalala! 2
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:  Bartłomiej

Wiek:  17

Coś o sobie:  Taki zwykły nudny chłopczyk z niebieskimi włosami co lubi angielski i lekkoatletykę ^^ 

Status: Wolny XDDD

Zdjęcia (max.3): 

Tu po pracy jakiś miesiąc temu i ujowy aparat https://imgur.com/a/4b6w62E

 A tu obecnie ^^  https://imgur.com/a/7mwHwbF

 

@edit zapomniałem dodać, że jestem mangozjebem

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 1
  • Super! 2

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Imię: Przemysław

Wiek: o dużo za dużo, jeszcze 17

Coś o sobie: Uczeń technikum, profil Technik Elektryk, największe hobby to siłownia, pilka ręczna oraz samoobrona, fan boksu oraz MMA, gdyby nie wypadek lekki to pilkarz ręczny z dużym doświadczeniem, lubiący dobre imprezy z dobrymi dziewczynami😎

Zdjęcia:

Snapchat-2106420722.jpg20190715_131544.jpgSnapchat-1301618995.jpg

Insta: przemek.midor

Snap: przeemek.mi

 

 

Pozdrawiam cieplutko

  • Lubię to! 3
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.