Skocz do zawartości

Skarga na moderatora


Sova

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: @Pietrek90

Nick Administratora: @Łukasz

Powód Skargi: Pisałem odpowiedzi od 5 a Łukasz skasował to co napisałem na męczyłem się jestem ciężkiej stanie zdrowia od początku on się czepia lub mu nie pasuje jesteś moderator A nie właściciel mogłeś tak szybko nie kasować tego co napisałem przy wszystkich do mnie napisałeś na dc że bym milczał to teraz ja ci coś powiem wszystko co pisze to ty mi zwracasz uwagę A sam odzywasz się skandaliczne nie był zamknięty temat to pisałem bo miałem pytania nie mam warunków do wszystko zobaczyć jak się czepiasz o to to jesteś chamski i traktujesz osobę jak śmiecia 2 razy nie będę pisał bo ty skasowales moje odpowiedzi nikt nie wie że ja powoli pisze i na wszystko potrzebowałem czasu 3 godzin pisałem zastanawiałem jak ułożyć wszystko że było dobrze A ten moderator nie poczekal na Agatę i skasował ja nie będę 2 raz pisał nie dał mi z kopiować tylko potraktował osobę niepełnosprawnoną jak wyrzucenie do kosza jak śmieć. To nie ty pisales tematu ty nie miałes prawa zablokować czy usuwać nara , ok napisałem odpowiedzi przepraszam za emocje ale jak był temat zamknięty do 30 lipca by nie było skargi i całego tematu jak by był zamknięty to bym nie pisał tylko nowy temat .

Dowody: logi,SB  Pietrek90 nie potrafisz się dostosować do zasad forum, to tak będzie. Nie podoba się to zegnam tak pisze moderator jesteś nikim dla mnie 0 nie mam szacunku do ciebie , trochę się rozpedzileś że by podejmować decyzje że by mnie wygonić z forum ty jesteś tylko moderator dla mnie jesteś nikim napiszę odpowiedzi bo zrobię tylko dla świętego spokoju co obiecałem nie dla Ciebie że tak ci się podoba i pisze na czat że bym ja z bastował człowieku że masz zielony kolorek to nie oznacza ty się tu rządzisz za Agatę piszesz do mnie Żegnam jak cos sie nie podoba to nie twoje forum przesadziłeś dał jeszcze ostrzeżenie że ja wulgarny gdzie?? Nie słusznie dałeś bez poctawnie i skargę zamknoleś sam na siebie tego nie możesz 

 wszystko sobie wyjasnilismy na pw na spokojnie i ja tez rozumiem co źle zrobiłem i jest ok wycofuje skargę na ŁUKASZA proszę o zamknięcie skargi @Malinaa.

  • WOW! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Prosze osoby, które wtedy były na czacie @Banned Trollen @Who Cares? @aaaaaa @Bartłomiej. o przedstawienie stanowiska czy coś zostało usunięte czy nie.

Ss poniżej.

pr 1.jpgpr2.jpg

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie teraz żartujesz. Jak zwykle nie dostosowałeś się do zasad panujących na forum i robisz co Ci się rzewnie podoba. Odpowiedzi udzieliłeś w tym samym temacie co same pytania. Na co zareagowałem pisząc:

- "tworzysz nowy temat z odpowiedziami. Zobacz jak reszta to zrobila", co dostałem jako odpowiedź od Ciebie ?:

- "zrobiłem tak jak mi sie podobało na nie bede tworzył tematu i jeszcze raz pisał jak cos sie nie podoba to rezygnuje z forum elo jestem cizkim stanie zdrowotnym i nie bede robil". No człowieku nie jesteś u siebie i nie będziesz narzucał nam jakiś swoich zasad. Za każdym razem jak ktoś Ci zwróci uwagę, to robisz z tego jakiś atak na Twoją osobę. To nie jest pierwsza taka sytuacją, w której bierzesz udział i za każdym razem jest to samo. W obu wypowiedziach, ciągle piszesz, że "zrezygnujesz z forum", "elo". To Ci napisałem, że jak Ci się trzymanie zasad nie podoba to możesz iść, nikt Cie tu na sile nie trzyma:

- "nie potrafisz się dostosować do zasad forum, to tak będzie. Nie podoba się to zegnam". Następnie napisałeś, m.in. że "jestem nikim" - co już pokazuję Twój poziom. Pomimo tego grzecznie napisałem:

- "ja Cię nie obrażam więc zbastuj te konie" na co postanowiłeś odpisać?:

- "z bastowac mozesz sie pluje na ciebie", po tym dostałeś ostrzeżenie za "wulgarność". Także ja Cie niczym nie obraziłem ani nie znieważyłem, a to, że jesteś chory to nie upoważnia Cie do robienia co Ci się tylko podoba. Tak dla jasności, Twój wpis nie został usunięty, tylko ukryty, gdybyś się tak nie szastał jak ryba bez wody, to bym Ci Twoje odpowiedzi przesłał w wiadomości prywatnej. Skarga to powinna iść na Ciebie, ale Ty nie widzisz w tym co piszesz nic złego i tu jest problem.

 

Nawet tutaj z skardze mnie znieważyłeś 

5 godzin temu, Pietrek90 napisał:

jesteś nikim dla mnie 0 nie mam szacunku do ciebie

Jak pisałem wcześniej pokazujesz jaki masz poziom kultury.

5 godzin temu, Pietrek90 napisał:

trochę się rozpedzileś że by podejmować decyzje że by mnie wygonić z forum

Nie podjąłem żadnej decyzji, tylko przytaknąłem Ci na te Twoje gadania, że sobie pójdziesz.

Podsumowując, gdybyś napisał normalnie, że nie wiedziałeś, zrobiłeś błąd, to bym Ci w tym pomógł, ale wolałeś okazać kolejny raz niezadowolenie, że ktoś zwrócił Ci uwagę.

Załączam screen z naszych wypowiedzi

Sz9Mo79.png

  • Lubię to! 4
  • Ulalala! 1

bvMDciL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak widać to z tym usuwaniem to było zanim wszedłem więc nie wiem co tam było. Tego wpisu z 'pluje na Ciebie' nie widziałem (przegapiłem). Usłyszałem, że nowe powiadomienie to wbiłem i od razu spojrzałem, na warna. Cofając do głównej widocznie wypowiedz już była skasowana. Nikogo tu nie bronię, ale w sumie to taki warn praktycznie za nic, bo gorsze wpisy się tu zdarzają i są pomijane. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Malinaa. napisał:

Prosze osoby, które wtedy były na czacie @Banned Trollen @Who Cares? @aaaaaa @Bartłomiej. o przedstawienie stanowiska czy coś zostało usunięte czy nie.

Ss poniżej.

pr 1.jpgpr2.jpg

 

Niestety za bardzo nie mogę się wypowiedzieć na ten temat, bo przyszedłem praktycznie tak samo jak Dawid po całej akcji. Jednakże skrollując wyżej od razu zauważyłem klasyczny poziom oskarżającego, którego zapewne spora część osób ma po prostu dość. Zatem nic nie mogę wnieść do tej skargi poza poziomem kultury wiadomej osoby.. Trochę temat tabu xD

 

 

@down

Jakbys nie zauważył Agata prosiła, żebym się wypowiedział xD

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Banned Trollen napisał:

 

Niestety za bardzo nie mogę się wypowiedzieć na ten temat, bo przyszedłem praktycznie tak samo jak Dawid po całej akcji. Jednakże skrollując wyżej od razu zauważyłem klasyczny poziom oskarżającego, którego zapewne spora część osób ma po prostu dość. Zatem nic nie mogę wnieść do tej skargi poza poziomem kultury wiadomej osoby.. Trochę temat tabu xD

 To po co piszesz i cytujesz  nie do tyczy cie ta skarga to po komentujesz i wtf prowokujesz tylko nie potrzebnie, i powinni ci dać warn bo nie 1 raz tak robisz co napisała , tak przyznaję napisałem że pluje na Łukasza jak takie coś do mnie pisze że ja nie umiem się do stosować to Żegnam jak to przeczytałem to emocje i napisałem nerwach jak on mnie traktuje na sb że bym nie dyskurował moderator kolega zwrócił uwagę że nie zabroni mi pisać to jak on nie traktuje mnie szacunku to czemu ja mam byc mily ? Przepraszam ale warn pokazał co umie zastosowałem się wszystko od początku napisałem 

 

 

Proponuje rozejm zgoda  z @Łukasz i warn do cofnięcia bo 

Oboje bez winny dlatego proponuję zgodę  skargę do kosza 

  • WTF? 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Malinaa. napisał:

Prosze osoby, które wtedy były na czacie @Banned Trollen @Who Cares? @aaaaaa @Bartłomiej. o przedstawienie stanowiska czy coś zostało usunięte czy nie.

 

1 godzinę temu, Banned Trollen napisał:

Niestety za bardzo nie mogę się wypowiedzieć na ten temat, bo przyszedłem praktycznie tak samo jak Dawid po całej akcji. Jednakże skrollując wyżej od razu zauważyłem klasyczny poziom oskarżającego, którego zapewne spora część osób ma po prostu dość. Zatem nic nie mogę wnieść do tej skargi poza poziomem kultury wiadomej osoby.. Trochę temat tabu xD

U mnie również to samo. 

@Edit Ja jako ostatni "przyszedłem" 

 

2 godziny temu, Łukasz napisał:

Skarga to powinna iść na Ciebie, ale Ty nie widzisz w tym co piszesz nic złego i tu jest problem.

I z wszystkim co wypisał Łukasz się zgadzam oraz również wypowiedziałbym się nieco w tym temacie 

 lecz mnie ta skarga nie dotyczy i nie jest to skarga na Pietrka, a na Łukasza. 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.