Skocz do zawartości

#648 Pytanie na dziś


Różyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

  • Premium+

Nie

  • Haha 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zdecydowanie 50 lat temu i wojna była i komuna nie było wolność słowa teraz jest inaczej i nie cofniemy czasu ale było gorzej mamy wolną Polskę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolę fpsy, więc wsm 50 lat temu by mi pasowało, a teraz to jakiś beznadziejny rpg 

nie

  • WTF? 1
  • Haha 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadanie na to pytanie jest bezsensu jeśli nie żyło się 50 lat temu xD

Z samych informacji i opowiadań ciężko opinie sobie wyrobić, bo nikt nie wie jakby się czuł w tamtych latach

  • Lubię to! 1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej bardzo dobrze odpowiedział. Nie mamy porównania jako takiego, bo równie dobrze mogłoby paść takie pytanie 50 lat temu czy lepiej Ci się żyje teraz czy za 50 lat będzie lepiej. Mógłbym wypytać ojca dokładniej jak to widzi, ale śadzę, że odpowiedziałby 'kiedyś było lepiej' ;x
Mi się podoba tak jak teraz jest (wiadomo są wyjątki) więc moja odpowiedz to, że teraz jest lepszy.
Szkoda, że mało sprecyzowane te pytanie, bo nie wiadomo czy chodzi o konflikty, komfort życia czy technologie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.