Skocz do zawartości

Trochę spóźnione, ale jednak :D


Ten Zły

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Zdałem sobie sprawę, że się nie przywitałem na tym forum, a tak bez przywitania nie wypada hehe. Zapewne większość mnie kojarzy, ale dla tych co mnie nie znają jestem Arkadiusz, mam 16 lat i jestem fajnym kolesiem lubiącym pożartować. Na pierwszy rzut oka może i wydaje się nie za ciekawą osobą, ale po bliższym poznaniu okazuje się, że jestem całkiem spoko hehe. Moimi zainteresowaniami są piłka nożna, sporty zimowe, gry komputerowe, majsterkowanie oraz  wszystko co jest związanie z informatyką, od budowy komputera od podstaw po pisanie oprogramowań. Aktualnie opierda##m się na wakacjach hehe, ale po ich zakończeniu wybieram się do pierwszej klasy technikum informatycznego, na dalszy rozwój osobisty i edukacyjny. 

Edytowane przez Ten Zły

     czeri.jpg.4af42c13e6609ab3438d9b160d968d8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

  • Premium+

cze

  • Super! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoł!

  • Super! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.