Skocz do zawartości

Odwołanie od Bana


Bb3lzi

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Bb3lzi

STEAM ID: Macie go w bazie po banie 

Serwer: Mirage / DD2

Data bana:18/008/2019 Godzina 17:20 

Opis sytuacji:  Jest rozgrzewka na serwerze Powiedziałem do kolegi ze mam wyjebane w ten serwer bo Nie dość , 
że admin Gra na WH to jeszcze nic nie robi tylko potrafi się pytać graczy czy gra Na AIMIE lub WH .

Admin to z miejsca powinien  to wiedzieć ale cóż . Tak to jest jak dziecku władze damy Essa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.
Powiedziałeś że masz wyjebane w ten serwer, więc miałem prawo dać ci bana.
Co do dziecka musiał bym pomyśleć czy nim jeszcze jestem ale raczej nie bo sądzę że jestem dojrzały jak na swój wiek więc proszę tutaj od mojego wieku jak najdalej.
Jeżeli uważasz że gram na chaxach lub wh to zgłaszaj mnie proszę bardzo, nawet gracz może mieć rację w sprawie admina w tym nie ma nic trudnego, rozpisać demko opis go i tyle czekać tylko na odpowiedź.
Admin nic nie robi ale przepraszam cię bardzo tutaj muszę się trochę zastanowić. Jest masa graczy tylko 1 admin sam muszę wszystko ogarniać, grałem tak,grałem bo miałem jeszcze swoją rundę po tym poszedł bym na specta lub robię tak że jak umrę patrze na podejrzanego. Zbytnio gracz jak admin dednie zwyczajnie nie spodziewa się sprawdzania a gdy przechodzi na specta, zawsze jest jakieś ale że oooo sprawdzanie będzie.
Co do bana myślę że dałem ci go słusznie jeszcze skakałeś tam że jaki to ze mnie admin ale tutaj tego komętować nie będę jak uważasz że jestem nie słusznym adminem i daje bana komu popadnie to już ci mówiłem pisz skargę chętnie się wypowiem na ten temat. Jeżeli chodzi o sprawdzanie graczy i chaterów to tak jestem sam na 13 czasami 15 graczy sam ogarniam wszystko sprawdzam i  jeżeli jedna osoba spami mi ciągle że ta sama osoba ma cheaty gdzie ją sprawdzałem parę razy a gram w cs 1.6 / 10 lat a w cs go też już doświadczenie mam, posiadałem własne serwery i nie będzie mi tutaj dyrygował jakiś człowiek że ooo niby masz 5k godzin w cs go ty wszystko umiesz tak to nie działa kolego że ty powiesz że on ma haxy. Ja sam go sprawdzam i sam podejmuję decyzję ja za to odpowiadam nie ty.

Co do bana moim zdaniem jest słuszny nie dość że mnie prowokowałeś za każdym razem i gdy się niby "potykałem o swoje zdania że się wypowiadać nie możesz wraz z swoim kumplem" skakaliście do mnie ale nie zachowałem się jak dzieciak i nie dałem tutaj upustowi emocji lub jak to wy mówicie "wkur***niu i darcia ryja przez mikrofon i wyzwiskami" tylko zignorowałem cię. 



A i przepraszam cię najmocniej ale na drugi raz nie mów przez mikrofon że mnie zniszczysz jak to się mówi każde słowo może być użyte przeciwko tobie więc jak na drugi raz chcecie mnie "zniszczyć" pomyśl trochę co ty robisz.





W jakim momencie mnie wyzwałeś musisz sam pomyśleć.
Każdy ma jakieś problemy w życiu, a nie każdy jest idealny.
Spytałem się go dla zabawy i chciałem go podejść z innej strony a to że ja robię jak robię to cie nie powinno interesować hmmm od tego jak ja postępuje patrzy na mnie ranga wyżej kolego.
Czy ja się na swojej robocie znam? Regulamin przeczytałem wszystko robię tak jak najlepiej umiem, nie mam pojęcia ale ty jak uważasz że się nie znam  to już twoje słowa.

Edytowane przez MrDziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim momencie ciebie wyzywałem .

Powiem tak jesteś taka osobą trochę racjonalnie nie myślącą .

Po drugie :

Od kiedy admin Pyta się gracza czy grał na Aimie na serwerze to Sorry za słowo jest już szczyt Głupoty . 

A po trzecie i ostatnie :

Na swojej robocie trzeba się znać  .  
Good Bye 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban już i tak zszedł więc nie ma co więcej pisać,a co do reszty na pewno będzie to wzięte pod uwagę jak i inne sprawy. A co do tego co mówiłeś o serwerze ban był słuszny jeśli Ci na nim nie zależało to byś nic nie pisał a jeśli dalej tak będziesz mówił to skończy się to innym banem tyczy się to też innych serwerów oraz sieci.

 

Gracz Unban.png

  • Haha 1

CVoAkJN.png.8ea66ae17fda3509d4eb98939af4b556.pngBez nazwy-4.jpg

hej ho.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.