Skocz do zawartości

dostałem bana za nic


KYKSON

Rekomendowane odpowiedzi

mój nick: KYKSON

STEAM ID: STEAM_1:1:92355714

serwer: only mirage/dust 2

data banu: za chuj nie wiem dzisiaj się dowiedziłem że mam bana

opis sytuacji: No kurwa nie jak to się stało chce wbić dzisiaj na serwer ale wypierdale mnie z tego serwera i pisze że mam bana. Jesteście skurwielami. Nawet nie napisaliście dlaczego mam bana. Odpiszcie kurwy. I kurwa szybko mnie odbanujcie bo jesteście zjebani że dostaje bana za nic.

  • WTF? 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że post zbędny i nic nie wnosi do sprawy, ale na przyszłość hamuj się ze słownictwem. Nie jesteś u siebie na podwórku.

 

@KYKSON używaj opcji "edytuj"

     czeri.jpg.4af42c13e6609ab3438d9b160d968d8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pierw słowa. 
A druga sytuacja jak to możliwe że dostałeś bana gdy mnie nawet na serwerze nie było?
Wbiłem tylko 1 raz bo mi ludzie pisali że ziomek o nicku "bhop" lata na cheatach wbiłem dosłownie na 1 minute zbanowałem go po czym wyszedłem. 
Jeżeli byłeś czysty to złóż podanie o ub i tyle i czekaj aż "UB TEAM" cię odbanują.
To wszystko z mojej strony. 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Teraz za kulturę nie dostaniesz unbana. 

A wcześniej miałeś z automatu za duplikat konta, czyli ktoś z takim samym IP lub steamid również dostał bana dlatego serwer Ciebie też wyrzuca.

 

Gracz Ban.png

  • Haha 1
  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.