Skocz do zawartości

Przepraszam proszę rozgrzeszenia


Sova

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przeprosić za wszystko i obiecuje poprawę zachowanie i kłótni nie będzie mam trudny czas i wszystko wkurza mnie i Agata i wszystkich bardzo przepraszam chciałbym uzyskać ostatnią szansę i odblokowanie sb i za tydzień mogę od pracować te warny proszę bardzo a bardzo żałuję i będę spokojny i jak coś będzie to napiszę do moderatorów bardzo przepraszam Pietrek90  odpowiesz @Malinaa.

  • Lubię to! 2
  • WTF? 3
  • Smutny 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ban zdjęty, bo oczywiście nie był on na zawsze. Co do całej sytuacji zrobiło mi się jedynie przykro, bo jako jedna z nielicznych w jakimś stopniu zawsze starał się być w stosunku do Ciebie empatyczna i jakoś Tobie pomagać. Mimo tego, że jesteś niepełnosprawny nie oznacza, że masz większe prawa, każdy musi się Ciebie słuchać, czy też Twoje zdanie jest ponad wszystkich i możesz każdemu napluć w twarz i Ci to ujdzie płazem.

Każdy tutaj jest traktowany z wzajemnością, każdego ponoszą nerwy ale najważniejsze jest, aby zrozumieć co się zrobiło źle i więcej tego nie powtarzać. A u Ciebie zawsze były przeprosiny, skrucha niby poprawa i potem od nowa się zaczynało. :) 

Pamiętaj w życiu będzie jeszcze ciężej jeżeli w końcu nie nauczysz się panować nad emocjami i zawsze będziesz się zasłaniał swoją niepełnosprawnością.

Tutaj każdy dla siebie jest bliski (w jakimś stopniu), a dobro i zrozumienie wynika z 2 stron więc czasem warto na początku spojrzeć na siebie, a potem na kogoś i oceniać.

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 4

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.