Skocz do zawartości

Jednak zostaje


Sova

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś człowieku pozbawiony inteligencji interpersonalnej... Bierzesz do Siebie nawet to, co nie jest kierowane do Ciebie... Ba, nawet jeżeli temat Cię nie zahacza. Ciśniesz się na pw nawet o to, co jeden z drugim piszę... mimo że nie piszą o Tobie. Jesteś hipokrytą. Piszesz skargę za skargą, wiecznie siejesz ferment. Masz nawet problem z tym że emotkę ktoś wstawił. Po za tym jesteś analfabetą. Pomyśl nad sobą, ale tak bardziej niż zwykle.. 

 

Yo

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo bez pozdrowień :)))

Jeszcze coś powyzywać na pv chcesz? Wyżal się śmiało! Od tego przecież jestem żeby ktoś mi na pv wytykał że jestem jebanym dzieckiem :D

nara. Obyś nie wrócił bo zaniżyłeś standardy sieci, zresztą z tego co widziałem nie tylko tej :D

  • Lubię to! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

No i masz, ale lipa chłop 30 lat a zachowanie 13 latka focha strzelił na internet. Nie pozdrawiam, zdrowia

  • Lubię to! 4

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam, trzymaj się 

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Żegnaj, widzę wracasz do miejsca, z którego uciekałeś więc powodzenia życzę i wytrwałości. :) 

Więcej napisałam w temacie przeprosin. ;) 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje informacje do wszystkich zalezy mi na tym forum i zrobię wszystko że było by ok napewno nie będę robił kłótni i spin po rozmowie z Agatą jednak zostaje i przepraszam nie cofnie czasu ale postaram się ale zostaje i proszę o zamknięcie tematu @Malinaa.

  • Lubię to! 1
  • WTF? 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.