Skocz do zawartości

Propozycja Rund


Ten Zły

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

 

Nie wiem czy owa propozycja nie była już wymieniana, ale nie zaszkodzi napisać.

 

W mojej propozycji chciałbym przedstawić pomysł na zmianę rund na serwerze. Mianowicie chodzi o to, aby mapa nie trwała te 20-30 minut, tylko do 15 wygranych rund. Gra trwałaby dłużej, a w rezultacie wykręcałoby się lepsze wyniki :D

 

 

 

Pozdrawiam, zły chłopiec.

Edytowane przez Ten Zły

     czeri.jpg.4af42c13e6609ab3438d9b160d968d8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli jedna z drużyn miałaby ogromną przewagę, bądź na serwerze jest mała ilość osób? Wtedy długość mapy skróciłaby się do 10-12 minut - trochę bez sensu.

 

 

Lepiej niech zostanie jak jest, nie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił tak jak jest.

Jak będziesz 1vs1 to mapa będzie trwała mniej niż 10 minuty + jak jedna drużyna będzie lepsza od drugiej to i tak w te 15 rund nie zrobisz lepszego wyniku, bo będzie 15:1 czy coś w tym stylu.

  • Lubię to! 1

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a więc to jest takie coś, że jak do 15 grane, to najlepiej by było jakby składy się zmieniały, a nie że ugrywasz dla swojego teamu tam rundy itd. i nagle do przeciwnej Cię przerzuca co się równa z twoim cały wysiłkiem na nic, więc tak to wygląda z mojej strony. Co za tym idzie, że musiałoby być jak w cs:go aby skillowo drużyny były wyrównane, a to jest cs 1.6 nie cs:go i nie ma mechaniki rang. Czyli patrząc z tej perspektywy jest to niemożliwe do wykonania. Jeśli miałoby to działać, że zmieniają się gracze w teamach, to dla mnie jest to bezsensu, dlaczego powód jest wyżej wypisany, więc jestem na nie

  • Lubię to! 2

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wydaje mi się, że tak jest lepiej. Dłużej się gra niż co 5 minut byłaby zmiana przez koniec rund jak na MM. 

Taki system dobry jest np na team play. :) 

 

pro.jpg

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.