Skocz do zawartości

Elko


RóżowyJednorożec

Rekomendowane odpowiedzi

Odbierzcie all rangi ALL, nie kce mi się siedzieć już nawet tutaj i poruszać pewnego tematu, który i tak został zamknięty, bez pozwolenia wypowiedzi innm userowiczom, róbcie jak uważacie, zwijam żagiel.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś ostatni, który myśli w podobny sposób, zapewne jest i więcej takich osób. No cóż, Muminku, ciekawym człowiekiem byłeś, tak zażartuje "o stu nickach" :D Miło się z Tobą rozmawiało i żartowało. Powodzenia Jakubie tam gdzie trafisz w internetach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Elko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazasz sie bo dali innej osobie moda no swiat sie natym nie konczy owszem nie wporządku i siec spadam coraz nizej ale nie powod by sie poddawac

tu nie chodzi o to komu dali rangę, tylko jak to zrobili i nie obrażam się, leje już na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o to komu dali rangę, tylko jak to zrobili i nie obrażam się, leje już na to

wsumie też juz to olalem i odeszlem w odpowiednim momencie same spiny juz gowno z  tego jest ...

Zrezygnowalem z Adma Bo trzeba placic za skladke :Dxd

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Haha pozdrawiam ludzi którzy uznają za niesprawiedliwe danie Pani S moda... 3maj się 

 w Tym momencie bardziej sprawiedliwe byłoby danie mi moda na którego nie zasługuje niż jej.

GG WP, Bajo MyLittlePony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 w Tym momencie bardziej sprawiedliwe byłoby danie mi moda na którego nie zasługuje niż jej.

GG WP, Bajo MyLittlePony

Człowieku nawet nie masz prawa pisać co jest sprawiedliwe a co nie jeżeli nie masz pojęcia o kim piszesz ;) Jeżeli chcesz mogę wytłumaczyć Ci jak działa ta twoja "sprawiedliwość" i kto ma prawo do podejmowania jakich kol wiek racjonalnych i nieracjonalnych decyzji na pw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nawet nie masz prawa pisać co jest sprawiedliwe a co nie jeżeli nie masz pojęcia o kim piszesz ;) Jeżeli chcesz mogę wytłumaczyć Ci jak działa ta twoja "sprawiedliwość" i kto ma prawo do podejmowania jakich kol wiek racjonalnych i nieracjonalnych decyzji na pw. 

akurat on ma 100% racje, ona nie zasługuje na taką range, bo już sie nią rządzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.