Skocz do zawartości

Skarga na Pani S. oraz PluszaQ


aRR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Srebrny Typer ME

Twój nick: aRR.!

Nick osoby na którą składasz skargę: Pluszaq, Pani SSSSSssssssss

Powód skargi: Groźby, wywyższanie się rangą.

Dowody:

Pani S. : (24 sierpień 2016 - 11:28 )

Malinaa. zaraz będę niemiła, i będą płakać że jestem zła - prowokują, a później płacz :)

PluszaQ : (24 sierpień 2016 - 11:29 )

aRR.! jeszcze słowo a sobie odpoczniesz

PluszaQ : (24 sierpień 2016 - 11:29 )

aRR.! jeszcze słowo a sobie odpoczniesz

Świadkowie: wszyscy obecni na sb.

Pani S już świeci jajkami że ma taką rangę i już musi pokazać że ona potrafi że zaraz polecą baniki i warniki, jakoś różyk nigdy tak nie napisał a Ty już w pierwszy dzień.

Puszaq, o tobie to aż szkoda gadać od zawsze byłeś łosiem drzącym się przez mikro, teraz masz moda i potrafisz tylko grozić, a na prawdę odpowiedzieć "zaraz wylecisz" prowokacja? Ty chyba nie widziałeś prowokacji, najgraj się kiedyś i zobaczy czym ona jest. Nie napisałem nic co by Cię obraziło, a tym bardziej sprowokowało, ale okej dostałem se banika na 24h no straszne, okej przeczekam nie chce ub, chcę upomnienia dla tych szarych ludzi bo o czym innym pomarzyć tylko mogę.

Życzę miłej nocy, buziaczki ;)

P.s skarga jest na mody więc nie możecie jej zamknąć :*

Malinia obroń ich ;)

Sylwia juz tutaj dala sie sprowokowac. Fajnie no nie? Przyjemny mod ktory bedzie dawal codziennie po 5 warnow.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, cóż, sama prawda. Dostała rangę i od razu pokazuje jaka to ona nie jest. Thacket napisał dla beki coś a ona od razu żeby sobie uważał, to nie jest PRL że nie można sobie zażartować, ale przecież ma range to musi pokazać jaka to ona jest "poważna" etc. a sama robiła shitstormy, musiała zawsze wrzucić swoje 5 groszy czy 3 po 3. Skarga słuszna.

Ale cóż, pewnie zaraz Malina i Różyk zadecydują że nie. Elo 4:20, pozdro dla kumatych.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

brak słów kolego odpusc ... WKuzasz wszystkich malina nawet miala cb dosc nie dziwie sie im . dziwie sie ze jeszcze bana nie masz skarga do kosza .. moim zdaniem

 Nic nie wnoszące do skargi, warn, dziękuje ;)

 

kto nastepny do do pustej wypowidzi ?

 

Ale proszę zachować kulturę + masz opcję "EDYTUJ" niestety ale muszę /ostrzeżenie słowne.

 

Tak pani s napisała, co to za faworyzacja? NIESTETY? no chyba sobie żartujesz, mod jest bezstronny

 

Edytuj

 

jestem bezstronna, więc proszę mi tego nie zarzucać, wielokrotnie ode mnie dostawał warny za łamanie regulaminu, więc temat zakończyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nic nie wnoszące do skargi, warn, dziękuje ;)

 

kto nastepny do do pustej wypowidzi ?

cos ci wniosę do tej skargi wkuriwal** wszystkich na SB , wypisywales malinie jakies bzdury nie kmnisz ze ludzi to nie bawi jeste supeirdliwy czasem odpusc

Powody .

ostrzegano cie z  pięć razy a ty do maliny ze ma problemy emocjonalne na jej miejscu wyjeb** bym ci juz bana za bezczelnosc .

Pluszaw cie ostrzegal a ty dalej swoje to mas zbanika i skarge piszesz przemysl czasem co robisz.

PS# swiadkowie mogą sie wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak słów kolego odpusc ... WKuzasz wszystkich malina nawet miala cb dosc nie dziwie sie im . dziwie sie ze jeszcze bana nie masz skarga do kosza .. moim zdaniem

Ty się dziwisz, że aRR nie ma bana? Ja się dziwie, że ty dostałeś ub na forum. Jesteś kurwa dzieciakiem, który zawsze się chwali, że "o idę dzisiaj z kumplami się najebać", "idę zajarać blanta" i myślisz, że ty nie wkurwiasz/wkurwiałeś? Wkurwiałeś i to ostro. Co do skargi to sama prawda, i o pluszaqu, i o suce (sory Sysi). 

 

 

@Edit Te warny sobie w swoją pryszczatą dupę wsadź. :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, dała jeszcze bana mi, a Anty nie, ciekawe czemu i to nie jest faworyzowanie? Mam to gdzieś, to jest już śmieszne, możecie dawać bana od razu. Dawać rangi po znajomościach to jest śmieszne, a te bany czy warny włóż sobie w odbytnice.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie komentuje.

Prawdy za grosz :) nikt nie będzie Was prosił tysiąc razy o kulturę czy zakończenie tematu a bany są ode mnie. :)

● zamek

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.