Skocz do zawartości

[CS 1.6] Poradnik na Celownik AWP - Scouta ;)


Rekomendowane odpowiedzi

 
Po rozpakowaniu będziemy mieli 2 pliki z końcówkami .mdl
 
Dla - NS
 
1. Szukamy folderu z CS ( Jesli nie możesz znaleźć  kliknij na cs /właściwości /Lokalizacja pliku/
2. Potem wybieramy csstrike lub csstrike_polish
3. Gdy już będziemy mieć otwarty folder models wklejamy 2  pliki z paczki której pobierzecie wyżej
 
Dla  - Steam
 
1. Szukamy folderu z CS ( Jesli nie możesz znaleźć  kliknij na cs /właściwości /Lokalizacja pliku/
2. Następnie SteamApps, common , Half-Life ,cstrike_polish
3. Gdy już będziemy mieć otwarty folder models wklejamy 2  pliki z paczki której pobierzecie wyżej
#Praktycznie to samo robimy :)

 
 
Po Wklejeniu tego możemy się cieszyć z Celownika Do Awp Scouta
UWAGA * to nie na każdym serwerze jest dozwolone na prawie każdym serwerze można
Wyłapać Perma więc robicie to na własne ryzyko :) Dziękuje za przeczytanie mojego poradnika
Czemu Perm? Bo to już używane tak samo jak każdy wspomagacz czy aim / wh / sh

#Jeżeli poradnik się podobał zostaw Plusik a to mnie z  motywuje do dalszej pracy :) .

 
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

A to nie jest zabronione ? Co to za poradnik ktorego uzycie jest zabronione. Czekaj ja zaraz zrobie jak skonfigurowac wh. Tez dostane -1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest zabronione ? Co to za poradnik ktorego uzycie jest zabronione. Czekaj ja zaraz zrobie jak skonfigurowac wh. Tez dostane -1

czytaj ze zrozumieniem . Napisałem ze to jest nie dozwolone i grozi banem kolego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w drugim poradniku poleciał plusik, bo to dodatkowa wartość dla forumki. Życzę Ci żebyś kiedyś zrobił poradnik który nie będzie tylko odrabianiem warna :P

Pozdrawiam!

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest kopiuj wklej + mała zmiana, za to powinien dostać kolejnego warna.

Poza tym ''robicie to na własną odpowiedzialność'' to tak jakbyś zrobił poradnik jak wgrać wh i napisał, że nie można tego używać ale... ''robicie to na własną odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ponczuuu zmienił(a) tytuł na [CS 1.6] Poradnik na Celownik AWP - Scouta ;)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.