Skocz do zawartości

[CS 1.6] Zmiana Modeli ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w  dzisiejszym poradniku pokaże wam jak samemu wgrać modele do cs 1.6 można robić to tak samo jak i na NS I Steam
Zaczynajmy :)

1. na początku . wchodzimy na stronkę podam wam link * http://gamebanana.com/skins/games/4254 *
tutaj znajdziecie każdy skin jaki chcecie ;) , Np Kosa są skiny z cs go dla 1.6 ( Marna grafika w niektórych przypadkach )
Komus się nie podoba kosa to robi tak

2. Otwiera Folder cs . Jesli nie wie gdzien on jets polecam naciskamy na CS / Właściwości / Lokalizacja pliku

3 Następnie otwieramy folder Csstrike lub Csstrike_polish (dla steam )

4 . Szukamy Folder Modele / Lub Models - Otwieramy go jak już wcześniej pobraliśmy model broni
W paczkę rar . to wyciągamy na pulpit model broni wklejamy do folderu dajemy zamień zamykamy wszystko

 

5. wchodzimy do gry i cieszymy się skinem :)

* UWAGA * Skiny nie na wszystkich serwerach są dozwolone NP Na CSGO MOD
Na takich serwerach można też wyłapać bana , a więc wgrywacie to na własną odpowiedzialność ;)

#Jeżeli poradnik się podobał zostaw plusika a mnie to z  motywuje do dalszej pracy ;)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci plusik, bo każda dodatkowa zawartość na forum podnosi jego wartość. Nie chcę mi się patrzyć czy go przekopiowałeś z innej strony, więc uznaję :P

Pozdrówki ;*

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ponczuuu zmienił(a) tytuł na [CS 1.6] Zmiana Modeli ?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.