Skocz do zawartości

Podanie na admina hehu hehu hehu


smileeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Premium+

Cześ, z tej strony ja jedna z najlepszych propozycji tego dnia brzmi następująco. Medale które są wgrane po prostu są i żadnej z nich korzyści ale za owe medale mogą dostać skiny ludzie którzy nie maja vipa np 40 medali skin do ak red line (lub inny) 50 medali skin do m4 cyrex (lub inny) 60 medali skin do awp asiimov (lub inny) 100 medali skin do kosy itd. Za wyznaczoną ilość medali dostaje się skin do broni.

Co o tym sadzicie? wiem że to only dd2 ale po co są medale jak nic za nie nie dostaje ? oprócz liczb

Nie wiem czy dobrze wam to wytłumaczyłem ale mam dałna soły  🤷‍♂️

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz dałna mordo 😄 A propozycja ciekawa

 

 Po co są medale, skoro nic nie dają, tu masz rację. Fajnie by było gdyby się dało je wykorzystać 😄 Tylko 2 kwestia, jakie to musiałyby być medale. Np za 20 złotych medali ak red line, albo za 50 srebrnych bądź 80 brązowych, taka opcja też jest ciekawa, no chyba, że chodziło ci o ogólnie zebrane medale zsumowane ze sobą.

     czeri.jpg.4af42c13e6609ab3438d9b160d968d8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To jest DD2 a nie jakiś gomod, gdzie można skiny dostawać. Medale tak jak kiedyś będą wykorzystywane również do konkursów, a teraz służą tylko do ukazania osiągnięć graczy i zbierania ich do kolekcji. 🙂

 

pro.jpg
  • Smutny 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.