Skocz do zawartości

COD 301lvl/501


Azumi

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Tobie: Mam na imię Adrian , lat 20. Informatyk z wykształcenia , prosperuję w obrębie wielu gier i tworzę również serwery metin2 czy strony internetowe bądź fora. W świecie internetu lubię często pozostawać anonimowy ale dla tych co "są" Ważniejsi w danych kwestiach wiedza na mój temat będzie o wiele większa. Piszę ten post głównie z zarysem "znalezienia" miejsca gdzie będę mógł po prostu dołączyć swój nie jeden projekt związany właśnie z counter-strikem 1.6. Sporo pracuję dlatego tworzenie forum - subankiet +reklamy jest dla mnie zbyt czasochłonne. Myślę,że kwestia dogadania się w każdej sprawie co do samej Administracji. Na chwilę obecną nie posiadam sprawnego mikforonu natomiast jeśli będzie taka potrzeba wykupię ts3 na telefonie haha 😉 
Inni Opiekunowie: Brak - myślę,że ktoś z tutaj obecnych chętnie przygarnie rangę i mnie wesprze gdy nie będę w stanie tego nadzorować.
Typ Serwera: COD ( najprawdopodobniej 301 lub 501 lvli)
Ilość Slotów: 30/32 - budżetowo nie gra to dla mnie żadnej różnicy.
Link GameTracker: Brak - serwer jest nieutworzony
Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Szukam miejsca przede wszystkim dla Siebie , zacisza gdzie będę mógł popisać bądź porozmawiać z innymi. Serwer jest sprawą drugorzędną i oczywiście nie musi na jednym serwerze się kończyć. 
Kontakt: Można kontaktować się najłatwiej przez gg 67036918 lub fejsa 😉 
Udostępnienie serwera na konto sieci (tak/nie): Jeśli chodzi o utworzenie subkonta owszem mogę nadać dostęp natomiast bardzo ograniczony z racji pisania własnych .sma.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

07@112.png.afa502c576925ee6cc0aef3b2bebf8b5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

O mój Boże, jestem za...kodzik 301  kupuje premium i napierdzielamy,  wchodzę w to w ciemno bo kur czekałem na to  😮 

Jestem za za za rób wchodź nie wiem co jeszcze ale jestem na 😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie niezwiązane z tematem... Według mnie 301 jest o wiele lepsze niż 501.

A teraz co do tematu.

Jestem jak najbardziej na tak:

+podanie jak najbardziej mnie przekonało

+ ( więc reklamą też nie powinno być problemu ) 

30 minut temu, Azumi napisał:

budżetowo nie gra to dla mnie żadnej różnicy.

+wiek

 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.