Skocz do zawartości

#733 Pytanie na dziś!


Diabel Tasmanski.

Rekomendowane odpowiedzi

 0NmdMpY.png

Kupujesz markowe ubrania? Czy nie zwracasz uwagi na markę i kupujesz co Ci się podoba?

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było podobne pytanie...

zazwyczaj biorę markowe chyba że coś mi się spodoba, to biorę po prostu, bo mi się podoba.

  • Lubię to! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Nie no buty wysokiej jakości muszą być więc markowe ale jak mi się spodoba bluza w koty to nie musi być markowa,  chyba każdy tak ma 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebuje się dowartościowywać znaczkiem, bez sensu, płaci się więcej za to, opłata za marketing, reklamę itp. Kupuję to co mi się podoba i staram się to fajnie fitować :D Choć zdarzy się coś markowego hehe.

  • Lubię to! 1

     czeri.jpg.4af42c13e6609ab3438d9b160d968d8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z butów głównie adidasy lub nb, bo te są najbardziej w moim guście, a co do ubrań to wywalone. Spodnie kupuje byle były czarne i wygodne, a reszte biorę co się spodoba. Wole kupić 5 tańszych koszulek, niż jedną droższą.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo, bardzo rzadko kupuje coś markowego.

Nie widzę sensu kupowania jakiś mega drogich rzeczy - dużo różnic w jakości czy wyglądzie nie ma, a pieniążki wole zaoszczędzić na coś innego. 

  • Lubię to! 1

oanHYvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.