Skocz do zawartości

#737 Pytanie na dziś!


Diabel Tasmanski.

Rekomendowane odpowiedzi

mIPMrBa.png

Co sądzisz o osobach palących papierosy? Jesteś jedną z nich? 

                                                                                                                ~Rejeshi

Boskie zdjęcia w tle - Religijnie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcą to niech palą papierosy. Jak jestem obok nich to śmierdzi okrutnie tym dymem Ale to oni sobie psują zdrowie, nie ja. Ja papierosów nie palę ale elektryczne się zdarzy.

  • Lubię to! 1
  • Haha 1

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wolą sobie niszczyć życie i ogólnie żyć krócej to droga wolna.

Ja osobiście raczej nie będę palił :)

  • Lubię to! 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

No palę, mniam :y aczkolwiek jak ktoś pali w miejscu zabronionym to aż mam ochotę mu tego peta wsadzić w dupe :3

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliłem od 12 roku życia do 13. Nie palę ponad 2 lata i czuje się świetnie :D a co do osób palących, niech palą, nie moje zdrowie, nie moja sprawa, choć przejmuje się cierpieniem drugiego człowieka.

  • Lubię to! 1

     czeri.jpg.4af42c13e6609ab3438d9b160d968d8a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

spalasz około 40zł dziennie, chyba wystarczy 

  • Lubię to! 1

Kiedy

Upada

Rozum

Wchodzi

Agresja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w rodzinie zaczadzają codziennie i dlatego nie lubię osób palących... siostra, brat, mama palą, a ja muszę to codziennie wdychać. Nie lubię i nie palę tego szajsu, wolę jak już e-papierosy to przynajmniej smak ma i fajny zapach, ale też rzadko co to pale.

  • Lubię to! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ile gówna rakotwórczego w powietrzu w dzisiejszych czasach, taki papieros jest tylko jednym z wielu gwoździ do trumny. Tym bardziej jak ktoś pali na przykład jednego dziennie... i to z dużymi przerwami (jak ja). Nigdy nie paliłem w czyjejś obecności, i nie zamierzam nikogo truć, bo tak samo to szkodzi temu komuś obok. Nienawidzę z kolei jak ktoś jara w pomieszczeniu, bo mimo że mi się zdarza zapalić, to w mieszkaniu tak jebie ten dym że wysiedzieć nie idzie... 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce palić to niech pali, ALE niech nie pali w moim towarzystwie. Przez to, że cała rodzina pali to jest przewrażliwiony na punkcie palenia obok mnie. 

oanHYvt.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mi decydować o czyimś zdrowiu więc niech sobie palą ale jak już muszą to normalne papierosy, a nie te e papierosy co są większe niż głowa danego gimbusa, bo strasznie mnie to irytuje. Sam pale ale nigdy w pobliżu osób niepalących, a przynajmniej bardzo się staram. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.