Skocz do zawartości

Skarga Boski z Polski


Zegarmistrz Świata

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę pod postem bo edycja nie działa, zamazuje powód.

Dzieciak wchodzi na forum i daje anty okejki adminom 3maps, rozmawiałem z jego podopiecznymi i powiedzieli mi, bym zgłosił się do administracji cs-maliver.pl, bo sami nie potrafią go utemperować.

Powiecie mi, żebym olał typa, a Ja odpowiem, że nie wiedziałem o jego istnieniu dopóki mi admini nie powiedzieli, że ktoś taki istnieje.

Z wyrazami szacunku dla patologii, ale bardziej na Nie. Został zbanowany na 3maps, bo rozpowszechniał herezję ( namawiał graczy do przejścia na swój serwer)  obrażał całą administrację 3maps, gdzie średnia wieku to 26 lat on ma 16 lat i chce zabłysnąć w świecie internetu, wybijając się na hejcie  mojego serwera.

Pozdrawiam Zegarmistrz Świata

  • Lubię to! 4
  • WOW! 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli sytuacja nadal będzie się powtarzać wtedy sprawę szybko rozwiąże. Chwilowo jedynie upomne, aby nie bawić się jak dzieci, tym bardziej jeżeli dana osoba jest na innej sieci. Baw się tam gdzie siedzisz i rób co chcesz. :)

My nie wchodzimy Wam w drogę więc proszę abyś i nasze forum uszanowal i użytkowników.

@BoskizPolski

  • WOW! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.