Skocz do zawartości

Odpalony "Właściciel"


mp3~

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: Tysiek
Steam ID / IP: Nie posiadam :<
Nazwa serwera: Only dd2
Link do demka: http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1912241124-de_winterdust2.dem.zip
Rodzaj wspomagacza: Wh
Rozpiska dema: Proszę obejrzeć od samego początku gdzie owy gracz gra conajmniej przeciętnie,ale później gołym okiem widać że użył wspomagaczy  
 15:00 - wyszedł wcelowany , ale luz można to odpuścić bo było słychać strzały 
16:47 - co to była za głowa w tym sg? widzicie tam jakiś model postaci? 
17:40-17:45 - te dwa fragi na środku z awp. Ciężko wstrzelić sie w idealnym momencie przez tak mała lukę lecz "właściciel" robi to perfekcyjnie  
18:57 - w 1/4 widać ze strzał za szybko oddany
19:34 - moja jedna z ulubionych , gdzie żaden z innych graczy nie słyszał typa który robił plecy lecz Tysiek idealnie go wyczuł. Najpierw oczywiście pojechał po ścianie , stanął i się wcelował +B
22-53 - to jest perełka , po której ban powinien być przyznany od raz
24-24 - co to kurwa było? ten drugi headshot? +b 

Demka jest jeszcze dużo do obejrzenia lecz to co rozpisałem wystarczy.Ja to tylko tu zostawię,żeby ludzie widzieli że "właściciel"  lata odpalony po własnych serwerach. Nie interesuje mnie czy zostanie zbanowany czy nie.
To już zostawiam ludziom ,którzy podejmą decyzję. Buziaki 
 

  • Hajs się zgadza! 1
  • WOW! 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15:00- gdzie tam wcelowanie widzisz? Słychać typa, że tam idzie - czysto
16:47 - nie, ale każdy bardziej ogarnięty gracz strzeliłby tam, bo ktoś na 99% smoke tam rzucił żeby tam się ukryć więc normalne, że tam strzelał - czysto (jakby miał wh to by pierwszy strzał był trafiony, a tu oddaje 2)
17:40-17:45 - wcelowany w respa, przebiega typ to normalne że wcelował się na tę wysokość. Potem dwa darmowe fragi bo tam wybiegł. Nic dziwnego w tej akcji i nie trzeba mieć uber skilla, żeby tam trafić typa. Wystarczy szybki refleks. Sam tak zabijam, a jakoś dużo awp nie gram - czysto
18:57 - no nie wiem, ja tam na 1/4 widzę, że strzelił jak model już w 1/2 wyszedł  :v01e0a1b2b5da43c674e7eab77d538955.png jedynie co to można się do refleksu doczepić. ale znam osoby które dużo grają awp i mają mega szybki. Ja tak bym nie zabił 😞

19:34- po pierwsze nie pojechał po ścianie (tym bardziej po modelu, model w tym momencie był w innym miejscu)  2de5239e2543987dbb43a41455541a60.pngpo ścianie pojechał, bo się odwracał (żółta linia to ta, gdzie patrzył się tysiek gdy przy odwracaniu się po prostu celownik nastawiał. Ewidentnie widać, że nie patrzył w model) xD. A po drugie to raczej normalne, że jak cały team leci długą to ktoś pilnuje pleców od anarchii - czysto

22;53 za co ban? xD Przecież w 22:40 słychać strzał z awp na długiej, a że tysiek za chwilę na długą wyszedł i gracza nie było widać, to najrozsądniejszym wyborem była gala ( i wczesniej zamknij zimno na gali był) - czysto

24:24- no dziwne, ale to ak, czasem takie banie mi też wchodzą, no ale dajmy nawet 50/50 xD

 

Także jedyną wątpliwości@ mogłoby być 24:24, jednak odrzut ak czasem sprawia, że dziwne banie potrafią wejść.

Edytowane przez Tayquil
  • Lubię to! 3
  • WOW! 2

images.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu XD 

 CZEKAM NA KOGOŚ KOMPETNTNEGO

Jak możesz twierdzić że 'nie trzeba mieć uber skila' jak ktoś strzela w moment który ktoś się pojawia na celowniku.

Gram w te grę 9 lat i ja tak nie strzelam a uwierz ze takiego Tyska to bym zjadł glockiem. 

Generalnie liczyłem się z tym ze będzie mnóstwo ludzi którzy się postawią za Wielkim Władcą lecz liczę na  ludzi postronnych 🙂

Edytowane przez mp3~
  • WOW! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15:00 - nie wiem co tu widzisz dziwnego. Idzie na gale i patrzy na środek... -b

16:47 - tutaj takie +/-, bo też nic nie widziałem ale to zależy jakie ma wpisane komendy pod smoke. -/+b

17:40-17:45 - nic zwyczajnego, normalne fragi. Ta "dziura" nie jest taka mała dla bardziej ogarniętych graczy. -b

18:57 - przecież tutaj nic nie ma. Popatrz sobie na lepszych graczy na tym serwerze... też tak zabijają. Na 1/4 model juz wychylił prawie cały, więc strzał normalny. -b

19:34 - dla mnie normalna sprawa, bo gracz z TT poszedł na longa, więc Tysiek został i patrzył plecy. Też tak robię -b

22:53 - powoli sprawdza gale i strzela. -b

24:24 - to był fart z tym 2 hs, bo Tysiek biegł i nawet celownik nie był namierzony w głowę enemy. -b

 

uniewinniony.jpg

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.