Skocz do zawartości

PRZYJĘTE Podanko DD2


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Nick: Rafał

Wiek: Link do gametrackera: I tutaj jest właśnie pewien problem ,ponieważ gdy wpisuje swój nick na GT waszego serwera nie wyskakują mi moje dane nie wiem czemu . Wyskakują inne osoby pod moim Nickiem ale nie mój dokładny nic w grze Magik . Wielu innych adminów widziało mnie już niejednokrotnie na serwerze .

Link do banid-a: http://banid.pl/kto?to=0:1:2097584

Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Zauważyłem że na serwerze DD2 brakuje czasami administracji i gra dużo odpałów, są też gracze którzy niepotrzebnie stoją AFK na swoim respie ponieważ mają problemy z pingiem lub coś innego . Są też gracze którzy przekraczają czas (limit) dozwolony bycia na swoim respie chodzi o drużynę TT więc gdy zostanę adminem postaram się tego wszystkiego dopilnować .

Mikrofon(TAK/NIE): Tak

Czy miałeś kiedyś Admina?: Wielokrotnie posiadałem admina na innych sieciach jak i prowadziłem swoje własne serwery DD2 .

Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Tak oczywiśce .

Znajomość Komend Amxx?(0-10): 8

Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): Tak

Coś o sobie: Więc tak jak napisałem już wyżej mam na imię Rafał mam 25 l. pochodzę z miasta Brodnica w woj. kujawsko-pomorskim (dokładnie 60 km od Torunia) .

Płatność(SMS/Przelew/PSC): SMS lub Przelew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość daqu.

Znam cię z serwera i zgłaszasz mi cheat'ów na U@. Wiekiem możesz się poszczycić, tak samo pewnie jak GT, którego nie mogłeś dodać. Masz moje 100 %'owe poparcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***




Ten temat został zamknięty przez moderatora.


pn.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z poważaniem,
Administracja CS-Maliver.PL

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.