Skocz do zawartości

UBT A$TOR


Chuck Norris Lidla

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wymagania:

 Aby móc złożyć podanie na UnBan Team, należy mieć ukończone minimum 17 lat. +
 Wymagany STEAM. +
 Trzeba mieć minimum 50 postów.  +
 Brak aktywnych warnów na koncie.+

 Być aktywnym na forum.+

  Brak konfliktów z użytkownikami forum.+

  Brak rang na innych forach.+

  Posiadanie sporo wolnego czasu.+
Wzór:

Nick: A$TOR

Wiek: 18

Data rejestracji na forum: 22.11.2019

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: 2h (po daj Boże akceptacji podania wzrośnie diametralnie do 5h)

Doświadczenie w ocenianiu: Spore, byłem na posadzie UBT na wielu konkurencyjnych sieciach 8/10

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Oczywiście

Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?: Broń Boże

Dlaczego ty?: Z racji tego iż straciliśmy osobę z UBT , pragnę ją zastąpić składając to podanie. Jestem doświadczonym chłopakiem w dziedzinie rozpisywania demek , oceniania ss'ów i potrafię rozróżnić "doświadczoną" osobę od tzw. Cheatera.

Coś od siebie: Młody , zdolny , atrakcyjny , doświadczony , zaangażowany i szybko uczący się chłopaczek

Kandyduje na stanowisko UBT CS 1.6

Proszę uprzejmie o pozytywne rozpatrzenie mojego podania 🙂

 

 

  • Lubię to! 2

tenor (1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, nie wiem czemu ale z całym szacunkiem astor, bo naprawdę Cię lubię, odczuwam takie coś, że nie widzę Ciebie w roli ubt na naszym forum. Sam nie wiem moim zdaniem trochę za szybko kandydujesz na te stanowisko i coś wewnętrznie czuję, że nie widziałbym Cię w roli ubt 😛

 

imo edytuje temat i dodam jeszcze, że jesteś opiekunem PB i Adminem ts3, powinieneś się bardziej zająć obecnymi rangami, bo na pb wcale nie gra tak dużo osób i może czas to zmienić 😛

Edytowane przez Boofeq.
  • Lubię to! 1
  • Smutny 1

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

No dokładnie trochę za szybko dla Ciebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak. Imo nadajesz się na tą range, ponieważ jesteś aktywny, ogarnięty i można ci zaufać. 

 

 

//edit

Nie rozumiem czemu piszecie 'za szybko'. W wymaganiach nie ma nic jak długo musi być na forum.

Edytowane przez Lefro
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, A$TOR napisał:

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: 2h (po daj Boże akceptacji podania wzrośnie diametralnie do 5h)

 

To mi już podpada pod kolekcjonera rang.
Niestety jestem na nie, może najpierw pokaż się tu z lepszej strony, a potem sobie podnieś poprzeczkę.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Ze względu na to, iż test z ss poszedł Ci bardzo słabo muszę podanie odrzucić. Jedynie demko dobrze rozpisałeś. 

Przy następnej rekrutacji spróbuj jeszcze raz jak bardziej zaznajomisz się w temacie screenów. 😉 

 

Podanie Odrzucone.png

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.