Skocz do zawartości

Tayquil ubteam


Tayquil

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Tayquil 

Wiek: 22

Data rejestracji na forum: 22 listopad 

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: kilka godzin, głównie na telefonie więc trochę się tego zbiera (w tym tygodniu było ich mniej bo dużo pracy w pracy, ale na szczęście od piątku wszystko wraca do normy) 

Doświadczenie w ocenianiu: prawie 2 lata w ubteam. Gdy pełniłem tę funkcję był tylko jeden unban, ale zdania były bardzo podzielone. 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: tak

Byłeś(aś) wcześniej banowany(na) na forum lub serwerze?: nie 

Dlaczego ty?: Jak wspomniałem wyżej prawie 2 lata pełniłem funkcje Ga (czyli ubteam+bl+funkcje modka w dziale o banach). Większość chwaliła to, w jaki sposób działam mając tę funkcję. Zawsze analizuje demo kilka raz, jeśli są wątpliwości i robię to (przynajmniej się staram) sumiennie i obiektywnie. Każde zgłoszenie zawsze jest przeze mnie oceniane, nawet jeśli jest ocenione, to też oglądam, żeby w razie pomyłki zareagować. 

Coś od siebie: Wiem, nie mam 50 postów, ale jak moi,, konkurenci "już pisali, jest jedna osoba na tym stanowisku więc obstawiam, że szukany jest doświadczony kandydat, a ja w kwestii bycia w ubteam doświadczenie mam. 

  • Lubię to! 4
  • WOW! 1
  • Ulalala! 1

images.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Ok, widzę że nikt nie chce wyrazić opinii na ten temat więc ja zacznę!

 

Podoba mi się to że nie bałeś się rozpisać demka na tyśka,  myślę że twój temperament pozwoli Ci pracować ze smajlem i nawet czasem się do niego uśmiechać, nie uważam też że jesteś z nami za krótko, ponieważ dałeś się nam poznać. Mam nadzieję że Cię przyjmą!

Masz mój głos:)

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na Tak 

+Myślę ze się nadajesz na tą range

 

 

  • Ulalala! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz moje tak,

 

2 lata stażu to długo, a jak wyżej pisano, że nie bałeś się rozpisać tyśka to tylko na plus. 

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 1

1954604747_sygnatetsu.png.d68f8ee893ac1ff3aa9e1b18d2d67362.png

So baby pull me closer in the backseat of your Rover ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na teście poszło Ci dość dobrze, na pw zgłoś się do mnie, aby omówić błędy do zapamiętania i aby ich więcej nie było. 😉

Podanie przyjmuję, powodzenia. 

 

Podanie przyjęte.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • Super! 5

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.