Skocz do zawartości

Moderator-Boofeq


martyn.

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

  300 sensownych postów. 

 Wiek min.17 lat.

 Ortografia na poziomie min. bardzo dobrym.

 Brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie.

 Dobra opinia wśród administracji. - raczej to nie zależy odemnie 😛

 Znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym'. /

 20 reklam sieci (ręcznie robionych). 

 

Wzór:

Imię: Karol

Wiek: 13

Co Cię skłoniło do napisania podania?: W zasadzie to moderatorem lub kimś "ważniejszym" na forum chciałem być zawsze, poprostu bałem się złożyć podanie, a okazja była i to nie jedna. Kuba został sam, rekrutacja otwarta, więc może warto się wkońcu odważyć, przemóc i spróbować złożyć podanie na tego modka? 😛 Doświadczenie jakieś tam mam, myślę, że nie sprawiałbym wielu problemów.

Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz?: Uczę się 😉

Czy posiadasz konta na innych forach?: Tak, posiadam.

Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach? (Jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Tak, ale to już wyjaśniałem wieeeeeeele razy, między innymi w wywiadach. Ale jeżeli będzie to wymagane, to moge powtórzyć historię dla Maliny na pv.

Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedź mile widziana): Kurcze no nie wiem, jestem na forum już od jakiegoś dłuższego czasu, pomimo sprzeczek i paru incydentach staram się udowodnić, że to jest moje miejsce i że tutaj zostaję, wpłacam donate, co u mnie niestety zdarza się rzadko, ponieważ psc mam raz na ruski rok a innymi formami płatności niestety nie mogę jeszcze płacić, gdy tylko mam jakieś psc to odrazu przeznaczam je na forum. Staram się zawsze być bezkonfliktowy, wczoraj mnie poniosło, zresztą nie tylko mnie. Nie chce z nikim konfliktu. Jestem zazwyczaj miły, szczery oraz koleżeński, jednak bardzo też przyjmuję niektóre rzeczy do siebie i się nimi za bardzo przejmuję. Zawsze, ale to zawsze, gdy na forum jest jakaś akcją, jestem chętny do pomocy, niestety często się nie załapuje do niektórych inicjatyw. Dużo osób mi nie wierzy, ale naprawdę jakoś ogarniam, np amxx, bądź też moderowanie forum.

Moderatorem byłem może z raz lub dwa bardzo dawno temu, jak jeszcze miałem rozłamki i kręciłem się po paru forach i to śmiało mogę napisać. Miałem mieć chyba awans, ale sieć upadła i w sumie to dobrze. Ogarniam sprawy typu forum/serwer. Pomimo wieku naprawdę można mi zaufać w wielu sprawach i można na mnie polegać. Liczę na to, że zamiast patrzeć na wady, zwrócicie też uwagę na to co robię oraz co zrobiłem w przeszłości dla forum, oraz na to, że ciągle się staram..

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum?: Heh, naprawdę bardzo dużo! Praktycznie ciągle siedzę na forum, jak nie na komputerze grając w cs'a, to na telefonie.////Chciałem się w tym punkcie bardziej rozpisać na pewnien temat, ale zdecydowałem, że zrobię tak-Jeżeli ktoś ma coś do mnie, chcę mi coś powiedzieć, ma do mnie jakiekolwiek negatywne uwagi, proszę napisać na pv forum, bądź Facebook, postaram się to jakoś naprawić i wyjaśnić...

Linki do 20 reklam: 

https://cs-maliver.pl/topic/21967-reklamy/ - tutaj takie 10 których chyba nikt nie zauważył, plus z tego tematu 20 🙂

https://cs-mordownia.pl/topic/59066-cs-maliverpl/ - do akceptacji

Musiałbym poczekać chyba tydzień czy ile to się tam czeka, żeby wrzucić kolejne reklamy, jak będe mógł znowu wrzucić reklamy to jak najbardziej zrobię i wrzucę, ale narazie jest 11 i nie mogę już wrzucać chyba na te fora, więc zrobię jak tylko będe mógł! :d

 

Czekam na opinie, te negatywne, ale myślę, że może będzie chociaż też ta jedna pozytywna!

 

Pozdrawiam-Boofeq.

Edytowane przez Boofeq.
  • Lubię to! 1
  • Haha 2

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekrutacja na moderatora jest zamknięta, po prostu czerwony kolor kłódki nie chce wskoczyć. Jest dwóch moderatorów + my J@ w zupełności wystarczymy.

Jak coś się zmieni zostaniecie o tym poinformowani.

 

Podanie Odrzucone.png

  • Lubię to! 3
  • Super! 1

bvMDciL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.